Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 274/K

Fotel 274/KLuksusowy fotel 274/K został stworzony przez włoskich projektantów.

Nazwa Wymiary
Fotel 274/K 80x80x102,5h

Ten nietuzinkowy mebel zachwyci każdego miłośnika klasycznego, angielskiego lub romantycznego designu.

Przedstawiony model tapicerowany jest miękką i efektowną tkaniną Florencja, która jest przyjemna w dotyku i haftowana pluszem z gładkim koordynatem. Materiał dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Konstrukcja stylowego fotela włoskiej produkcji wykonana jest z litego drewna bukowego. Wyprofilowane oparcie, komfortowe siedzisko oraz tapicerowane podłokietniki zapewnią relaks, oraz wygodną pozycję w trakcie nawet wielogodzinnego siedzenia. Brzeg oparcia wraz z dolną krawędzią oraz lekko giętymi nóżkami są ozdobione efektownymi rzeźbieniami. Eleganckie zdobienia podkreślają klasyczny charakter mebla, jednocześnie zwracając uwagę na jego stylową konstrukcję.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner