Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 45/K

Fotel 45/K


Elegancki fotel 45/K to mebel włoskiej produkcji. Fotel powstał z litego drewna bukowego oraz elementów tapicerowanych metodą nowoczesną.

Nazwa Wymiary
Fotel 55x50x91h
Puf 52x40x37h

Do powstania mebla, zastosowano pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanowa, płótno i tkaninę obiciową. Klasyczny fotel 45/K posiada ciekawy detal w postaci taśmy gwoździkowej umieszczonej w miejscach łączenia drewna z tkaniną tapicerską. Mebel został wyposażony w eleganckie oparcie, o oryginalnym kształcie, które zapewnia wygodne ułożenie ciała w czasie siedzenia. Gustowny fotel pięknie będzie się prezentował w jadalni lub salonie.  Fotel włoski dostępny jest w wielu odcieniach drewna oraz tkaniny obiciowej. Możliwe jest również ozdobienie elementów tapicerowanych przy pomocy pikowania.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner