Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 632/K, puf 632F/K

Fotel 632/K, puf 632F/K


Stylowy fotel 632/K łączy w sobie włoski design oraz najwyższą jakością wykonania. Mebel znajdzie zastosowanie w salonie, sypialni lub gabinecie. Konstrukcję fotela tworzą elementy wykonane z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 80x75x110h
Puf 72x52x42h

Wygodne siedzisko z oparciem i podłokietnikami zostały tapicerowane metodą nowoczesną, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, płótno oraz tkaninę obiciową. Elegancki fotel 632/K jest wygodnym i estetycznym meblem, który doskonale prezentuje się samodzielnie, a także w zestawie z pufem. Fotel może być wykonany z wielu tkanin tapicerskich oraz z drewna wybarwionego na różne odcienie. Mebel dostępny jest w wykończeniu taśmą gwoździkową lub torsatką. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie ozdobnego pikowania na elementach tapicerowanych.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner