Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel obrotowy 846/N

Fotel obrotowy 846/N


Elegancki fotel obrotowy 846/N to mebel włoskiej produkcji. Jest kwintesencją klasyki. Mebel fantastycznie sprawdzi się w biurze lub domowym gabinecie.

Nazwa Wymiary
Fotel obrotowy 80x90x112h

Konstrukcja fotela powstała z litego drewna bukowego. Do tapicerki wykorzystano najwyższej jakości skórę naturalną w pięknym odcieniu brązu. Podstawę fotela tworzy krzyżak wykończony solidnymi kółkami. Mebel wyposażony jest w mechanizm podnoszenia i opuszczania siedziska, co pozwala dopasować go do każdego biurka. Dzięki miękkim podłokietnikom włoski fotel 846/N zapewnia wygodną pozycję nawet w trakcie wielogodzinnego użytkowania. Fotel występuje w wielu wariantach materiału tapicerskiego oraz koloru wybarwienia drewna.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner