Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 512/N, Puf 513/N

Fotel 512/N, Puf 513/N


Luksusowy fotel włoski 512/N zachwyca jakością wykonania oraz designem. Konstrukcja mebla powstała z trwałego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 70x78x102,5h
Puf 73x50x32h

Siedzisko zostało tapicerowane za pomocą metody nowoczesnej, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz tkaninę obiciową i płótno. Elegancki mebel ma formę fotela typu uszak. W miejscach łączenia drewna z materiałem tapicerskim umieszczono taśmę gwoździkową, podkreślającą oryginalny charakter fotela. Mebel wspaniale będzie wyglądał zarówno w salonie, jak i w sypialni lub gabinecie. Klasyczny fotel włoski 512/N na życzenie Klienta może być w wykończeniu torsatką, taśmą gwoździkową oraz lakierem na wysoki połysk. Istnieje również możliwość ozdobienia elementów tapicerowanych za pomocą pikowania. Możliwy jest wybór dowolnej tkaniny tapicerskiej z katalogu, a także kolor wybarwienia drewna. Do stylowego fotela 512/N można zakupić pasujący puf.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner