Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Gabinet 6608/F.I
gabinet-6608-f-i-713

Gabinet 6608/F.I


Klasyczny gabinet 6608/F.I składa się z wysokiej jakości mebli włoskich: biblioteki oraz biurka. Produkty pięknie będą się prezentować w każdym eleganckim biurze lub gabinecie. Funkcjonalna biblioteka składa się z trzech segmentów z półkami. Mebel pomieści wszystkie potrzebne książki i dokumenty, a także pomoże wyeksponować dekoracje, zdjęcia bądź pamiątki.

Nazwa Wymiary
Biblioteka 236x48x219h
Biurko 155x72x78h

Biurko znajdujące się w komplecie 6608/F.I. to wyjątkowo estetyczny mebel, który zapewni wygodną przestrzeń do nauki albo pracy. Na frontach biblioteki oraz biurka znajdują się te same zdobienia, dzięki czemu pomieszczenie będzie wyglądać spójnie i estetycznie. Meble dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych drewna oraz w wykończeniu lakierem na wysoki połysk.

W przypadku pytań, służymy radą w salonach sprzedaży Rad-Pol na terenie całej Polski lub chętnie udzielamy odpowiedzi przez telefon lub e-mail. Meble włoskie to nasz specjalność, więc pomożemy wybrać ich idealny zestaw do każdego pomieszczenia.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.