Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Jadalnia Nolita Piu

Jadalnia Nolita Piu


Nolita Piu to nowoczesne meble do jadalni, które przypadną do gustu miłośnikom praktycznych, prostych, a zarazem eleganckich rozwiązań.
Na prezentowaną kolekcję mebli składa się rozkładany stół oraz tapicerowane krzesła. Meble zostały wyposażone w stabilne i zdobione nóżki.

Nazwa Wymiary
Stół rozkładany 160/210x90x78h
Krzesło 53x60x95h
Meblościanka 309x47x208h

Najprzestronniejszym elementem jadalni Nolita Piu jest stylowa meblościanka, na którą składają się szuflady, szafki, otwarte półki i wnęki, a także przeszklenia. Wymienione segmenty meblościanki pozwolą w praktyczny sposób zaaranżować wnętrze, ponieważ wszystkie przedmioty codziennego użytku będą znajdować się na swoim miejscu.

Kolekcja wykonana jest z jesionu melaminowego w stonowanych kolorach: bieli lub kremu.
Świetliste detale z kryształu górskiego podkreślają naturalność struktury drewna.
Eklektyczna linia jest bohaterem tej kompozycji, w której naturalne światło dzienne odbija się od materiałów i powierzchni stworzonych przez wprawne ręce mistrzów rzemiosła.
Kolekcja Nolita Day została zaprojektowana dla pełni komfortu. Pozwala przebywać w przyjaznym i eleganckim otoczeniu, w którym każdy szczegół jest starannie zaprojektowany. Oferuje niezwykły i niepowtarzalny klimat dzięki wyrafinowanym połączeniom materiałów.

Elegancka konstrukcja wyposażona jest w proste uchwyty, które doskonale komponują się z akcentami dekoracyjnymi umieszczonymi na meblościance – nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner