Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda LE M2106

Komoda LE M2106


Komoda LE M2106 wykonana z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Przepiękna włoska komoda, która zachwyci nie jednego klienta swoją klasyczną formą i stylowym designem. Osadzona na czterech prostych nogach, przy czym jej górna część jest w bardziej opływowej formie.

Nazwa Wymiary
Komoda 60x40x130h

Posiada piękne wykończenia i detale. Imponujące są uchwyty do szuflad inspirowane i z pewnością wykonane na styl retro. Posiada siedem szuflad, do których zmieści się dużo akcesoriów o różnych wielkościach. Przydatna zarówno w pokoju dziecięcym, dziennym, czy też łazience. Znajdzie swoje zastosowanie w niejednym nawet bardzo nowoczesnym pomieszczeniu i z pewnością będzie prezentowała się pięknie, a jednocześnie doda elegancji wnętrzu, w którym zostanie postawiona. Dla klientów zainteresowanych tym właśnie modelem istnieje możliwość doboru innego jej koloru z dostępnej palety barw.
Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner