Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Pokój LE V2231/A

Pokój LE V2231/A

Klasyczne meble do pokoju dziecięcego LE V2231/A
Kolekcja klasycznych mebli do pokoju dziecięcego LE V2231/A stanowi marzenie każdego smyka oraz funkcjonalne rozwiązanie, które zadowoli również jego rodziców. Meble te zachwycają bowiem prostotą, masywnością z wcale niewykluczającą się delikatnością i maksymalnie zagospodarowaną dostępną przestrzenią. Zestaw tych stylowych mebli jest włoskiej produkcji i cieszy się wykorzystaniem litego drewna orzechowego oraz bukowego i płyty stolarskiej fornirowanej przez najbardziej utalentowanych rzemieślników w swoim fachu. Wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawi, że dzieci będą korzystać ze swoich mebli przez długie lata, a z kolei duża paleta kolorów do samodzielnego wybrania wybarwienia mebli zadowoli nawet najbardziej wymagającego urwisa. W skład prezentowanego kompletu wchodzą poszczególne elementy: pojedyncze łóżko, komoda, biurko wraz z krzesłem, lustro oraz dwudrzwiowa szafa.

Nazwa Wymiary
Łóżko 103x210x106h (pow. spania 195×90)
Komoda 102x48x90h
Biurko 99x61x80h
Krzesło 48x51x95h
Lustro 85x4x107h
Szafa 131x63x214h

Meble klasyczne do sypialni dziecięcej LE V2231/A
Jednym z najistotniejszych elementów każdej dziecięcej sypialni jest stylowe łóżko, które w tym wypadku zostało usytuowane na czterech zgrabnych nogach. Dołączone do zestawu klasyczne łóżko dziecięce wyróżnia się wysokim wezgłowiem w łukowatym kształcie. W podobnym stylu została wykonana włoska szafa dwudrzwiowa. Zamykane na kluczyk drzwi pozwolą dzieciom skrywać w środku swoje sekrety, jakim jest prywatna garderoba. Z kolei masywna, klasyczna komoda, która została usytuowana na stabilnej podstawie, będzie służyła do przechowywania odzieży, bielizny i innych akcesoriów. Stylowa komoda podzielona została na trzy duże oraz dwie mniejsze szuflady, odpowiadając tym samym na potrzeby Twojego dziecka. Chyba najważniejszym i najbardziej upragnionym meblem każdej dziecięcej sypialni jest wygodne biurko. Dzięki niemu rysowanie, kolorowanie bądź odrabianie szkolnych lekcji nie może być przyjemniejsze. Stylowe biurko zostało wyposażone w szufladę, która pozwoli Twojemu smykowi na gromadzenie w jej wnętrzu najbardziej tajemniczych skarbów lub po prostu szkolnych przyborów. Do klasycznego biurka zostało oczywiście dołączone wygodne krzesło. Stylowym i funkcjonalnym elementem dziecięcego pokoju LE V2231/A jest klasyczne lustro, które możesz powiesić zarówno nad biurkiem, jak i komodą. Wszystko zależy od potrzeb Twojego smyka i upragnionego wystroju wnętrza. Klasyczny, piękny i przytulny pokój to wymarzona i użyteczna przestrzeń dla rozwoju każdego dziecka.

Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner