Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Pokój LE V2230/A

Pokój LE V2230/A

Klasyczna sypialnia dziecięca LE V2230/A
Każdy urwis w pewnym momencie potrzebuje własnego kąta w domu w postaci pokoju dziecięcego, w którym królują młodzieńcza kolorystyka oraz wyjątkowy i uatrakcyjniający zabawę klimat. Niezwykle ważne jest jednocześnie, aby smyk posiadał zaciszny i dobrze oświetlony zakątek dedykowany odrabianiu lekcji oraz rozmaitym artystycznym zajęciom. Wszystkie te kryteria spełnia kolekcja klasycznych mebli dziecięcych LE V2230/A. Minimalizm został połączony z niebanalną kolorystyką i subtelnymi, oryginalnymi zdobieniami, tworząc wprost fantastyczny efekt końcowy. Natomiast duże możliwości z zakresu samodzielnego doboru wybarwienia tych stylowych mebli powodują, że każdy wybierze najlepszą dla siebie opcję, uwzględniając upodobania i marzenia dzieci oraz zalecenia ich rodziców. Na niesamowity pokój dla dzieci LE V2230/A składają się wszystkie niezbędne klasyczne meble: pojedyncze łóżko, trzyszufladowa szafka nocna, funkcjonalna komoda, dwudrzwiowa szafa oraz szczególnie praktyczne biurko.

Nazwa Wymiary
Łóżko 98x212x111h (pow. spania 195×90)
Szafka nocna 50x38x65h
Komoda 118x52x99h
Szafa 127x60x200h
Biurko 99x61x80h

Meble klasyczne do sypialni dziecięcej LE V2230/A
Łóżko to mebel wyjątkowy w każdej sypialni, ponieważ nie tylko powinien świetnie się prezentować, ale przede wszystkim zapewniać komfortowy wypoczynek po dniu pełnym wyzwań i burzliwych zabaw. Stylowe łóżko dziecięce należące do kolekcji LE V2230/A stoi na czterech zaokrąglonych nogach, dzięki czemu wygląda lekko i delikatnie. Frontowe ścianki charakteryzują się łukowatym kształtem i zakończeniem w formie okrągłych elementów, co sprawia, że mebel robi rewelacyjne wrażenie. Z kolei brak pojemnika na pościel usytuowanego najczęściej pod stelażem przyczynia się do lepszej jakości snu zapewnianego przez odpowiednią cyrkulację powietrza. Obok pojedynczego łóżka warto ustawić niezwykle praktyczną szafkę nocną, która składa się z trzech szuflad z uchwytami wykonanymi w zaskakującej i oryginalnej formie. Stylowa szafka nocna może służyć jako skarbiec dla najcenniejszych przedmiotów, a jej powierzchnia jest przeznaczona przedmiotom niezbędnym smykom przed snem lub zaraz po wstaniu. Mogą to być urocza lampka oraz budzik, które oprócz oczywistych funkcjonalnych zastosowań stanowią piękną ozdobę dziecięcej sypialni w stylu klasycznym. Z kolei dwudrzwiowa szafa z łatwością pomieści dziecięcą garderobę, a praktyczne szuflady usytuowane poniżej chętnie posłużą nieco mniejszym akcesoriom bądź odzieży. W odróżnieniu od pozostałych mebli, klasyczna szafa stoi na masywnej i bardzo stabilnej podstawie, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa Twoich urwisów wpadających na różnorodne pomysły podczas pełnych śmiechu i szaleństwa rozrywek.

Natomiast stylowa komoda została niemal stworzona z myślą o łatwej segregacji bielizny bądź przedmiotów o innym charakterze. Mimo swej dość masywnej formy klasyczna komoda prezentuje się bardzo lekko dzięki usytuowaniu jej na zgrabnych i zaokrąglonych nogach. Mebel ten składa się z trzech dużych szuflad oraz dwóch mniejszych, które zakończone są uchwytami idealnie pasującymi swym kształtem do tych towarzyszących szafce nocnej i szafie. Jako że jest to pokój dziecięcy, w zestawie stylowych mebli LE V2230/A po prostu nie mogło zabraknąć biurka, które stanowi miejsce wyjątkowe dla każdego smyka. To właśnie tam może odrabiać szkolne lekcje czy tworzyć najbardziej oryginalne i piękne projekty artystyczne. Funkcjonalne i jednocześnie stylowe biurko posiada wbudowaną szufladę, co pozwala na chowanie w niej różnych drobiazgów, przyborów szkolnych lub innych tajemniczych przedmiotów, które warto ukryć przed spojrzeniem odwiedzających pokój osób. Pokój dziecięcy LE V2230/A stanowi połączenie klasyki z nutką nowoczesności oraz subtelności i lekkości z funkcjonalnością oraz masywnością poszczególnych elementów. Ten kontrast jest jak najbardziej możliwy, a otrzymana w ten sposób przestrzeń jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim atrakcyjna dla wypełniania codziennych obowiązków i tworzenia kreatywnych scenariuszy zabaw.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner