Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda Soap i Gemini 411-4 UN401-4

Komoda Soap i Gemini 411-4 UN401-4


Komoda Soap oraz Gemini to esencja dobrego stylu. Najwyższej jakości materiały, z których są wykonane gwarantują ich trwałość, a niecodzienny design sprawia, że staną się ozdobą każdego wnętrza. Komody w ich nowoczesnej formie wykonane zostały z płyty MDF a akcenty w postaci uchwytów oraz detal to nierzadko doskonale wkomponowane w nowatorską prostą formę, lite drewno.

Nazwa Wymiary
Komoda 120x54x135h
Komoda 120x54x135h

Komody stanowią pomost między klasyczną linią produktów a bardziej współczesną formą. Stworzone zostały dla wielbicieli włoskiego rzemiosła którzy chcą w swoich wnętrzach wprowadzić bardziej awangardowy charakter. Meble te pozwalają na swą personalizacje dzięki możliwości wyboru aż 6 rodzajów nóżek oraz wybarwień które podzielone zostały na dział lakierowany o matowej powierzchni oraz metalizowany z połyskiem. Komody doskonale wkomponują się zarówno w przestrzeń salonu jak i sypialni czy przedpokoju.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner