Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Konsolka 1 KR

Konsolka 1 KRPrezentowana konsolka zachwyca unikatową stylistyką. Mebel ten w całości wykonany jest z drewna. Możliwe są różne kolory wybarwienia, w zależności o indywidualnych ustaleń. Konsolka ustawiona jest na czterech długich, smukłych i i delikatnie giętych nogach.

Nazwa Wymiary
Konsola 1KR 100x34x84h

Zakończone są one charakterystycznymi stopkami o stożkowatym kształcie. Nadają one lekkości i niepowtarzalnego charakteru całej bryle. Finezyjnie zaokrąglony front mebla oraz uchwyt szuflady w kolorze złotym dopełniają całości. Dodatkowo powierzchnia mebla jest połyskująca, dzięki temu konsolka ta nabiera szlachetności i elegancji. Taki mebel jest nie tylko piękny, ale także praktyczny. Niewielka, ale pojemna szufladka przyda się do przechowywania różnych drobiazgów, np. kluczy. Szeroki blat może posłużyć jako podstawa pod wazon z kwiatami lub do ekspozycji rodzinnych zdjęć i pamiątek.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner