Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 290/K

Krzesło z podłokietnikami 290/K


Krzesło włoskiej produkcji w stylu Biedermeiera, wykonane z litego drewna bukowego. Mebel przykuwa wzrok subtelnie giętymi nóżkami oraz zaokrąglonymi rzeźbieniami w drewnie. Oryginalna bryła doskonale będzie prezentować się w przestrzeni jadalni, salonu, a nawet prywatnego gabinetu.

Nazwa Wymiary
Krzesło 55x54x96h

Wyprofilowane krzesło gwarantuje wygodę użytkowania, dzięki czemu nikt nie odczuje dyskomfortu nawet podczas dłuższego siedzenia. Eleganckie krzesło jest tapicerowane na siedzisku nowoczesną metodą, w której wykorzystywane są wysokogatunkowe materiały: gąbka poliuretanowa, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz przyjemne w dotyku tkaniny obiciowe. Istnieje możliwość wyboru tkaniny obiciowej i koloru drewna z zamieszczonych na stronie próbników. Krzesło może być wykończone torsatką, taśmą gwoździków, w lakierze na wysoki połysk. Elementy tapicerowane mogą być zdobione za pomocą pikowania.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner