Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 656/N

Krzesło 656/N


Ekskluzywne krzesło 656/N to mebel włoskiej produkcji, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Mebel o wysokim i zarazem wyprofilowanym oparciu jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz miękką w dotyku tkaninę obiciową, która pomimo codziennego użytkowania zachowa swój pierwotny wygląd.

 

Nazwa Wymiary
Krzesło 52x52x103h

Stylowo gięta konstrukcja mebla stworzona jest z litego drewna bukowego, które charakteryzuje się elastycznością, trwałością oraz zwiększoną stabilnością. Klasyczne krzesło z podłokietnikami nie tylko gwarantuje komfort siedzenia, ale również wprowadzi do pomieszczenia aspekt wysokiej elegancji i niepowtarzalnej estetyki. Łączenie tapicerki z elementami drewnianymi może zostać wykończone taśmą gwoździkową lub torsatką. Ponadto wszystkie elementy tapicerowane mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem. Kolorystykę drewna można wybrać z dostępnej palety wybarwień, jak również krzesło 656/N może zostać wykonane w lakierze na wysoki połysk.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner