Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami Orchidea

Krzesło z podłokietnikami Orchidea


Stylowe krzesło Orchidea przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi mebli klasycznych.

Nazwa Wymiary
Krzesło z podłokietnikami 58x57x99h

 

Konstrukcja krzesła powstała z litego drewna bukowego, które zapewnia trwałość i stabilność. Mebel posiada komfortowe podłokietniki oraz gięte nogi. Krzesło jest tapicerowane metodą nowoczesną, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, tkaninę obiciową oraz płótno.

Istnieje możliwość wyboru koloru drewna oraz wariantu tkaniny obiciowej według załączonych próbników. Krzesło może być wykończone torsatką albo taśmą gwoździkową. Elementy tapicerowane mogą być dodatkowo ozdobione pikowaniem.

Włoskiej produkcji krzesło Orchidea pięknie będzie się prezentować w jadalni, salonie albo kuchni urządzonej w stylu klasycznym lub eleganckim. Mebel zapewnia wygodną pozycję ciała w trakcie użytkowania i bardzo dobrze sprawdzi się w podczas wielogodzinnej pracy albo spożywania posiłków.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner