Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło Tulipano

Krzesło Tulipano

Stylowe krzesło Tulipano włoskiej produkcji przypadnie go gustu wszystkim miłośnikom klasycznej estetyki. Mebel łączy w sobie najwyższą jakość zastosowanych produktów z unikatowym stylem wykończenia, dzięki któremu wnętrze zyska na eleganckim klimacie sprzyjającym wypoczynkowi.

Nazwa Wymiary
Krzesło 47x54x100h

Do wykonania stabilnej konstrukcji krzesła wykorzystano lite drewno bukowe, a przy tapicerowaniu siedziska i oparcia zastosowano nowoczesną metodę tapicerską, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Pięknie prezentujące się włoskie krzesło Tulipano to doskonały wybór do przestrzeni jadalni lub gabinetu. Krzesło dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych drewna. Do tapicerowania można również wybrać dowolny materiał z bogatego katalogu tkanin.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.