Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE V1477/A

Sypialnia LE V1477/A


Meble do sypialni klasyczne LE V1477/A
Klasyczna sypialnia LE V1477/A to misterna robota włoskich specjalistów w swoim fachu, którzy przy użyciu wysokiej jakości materiałów połączyli elegancję i symetrię ze swego rodzaju prostotą formy. Kolekcja stylowych mebli do sypialni LE V1477/A została wykonana z litego drewna bukowego oraz orzechowego połączonego z płytą stolarską fornirowaną, dzięki czemu pozostanie w Twoim domu na lata. Niewątpliwym atutem tego zestawu jest fakt, że możesz samodzielnie zdecydować o wybarwieniu mebli. Szeroka paleta zarówno jasnych, jak i ciemniejszych kolorów sprawia, że klasyczne meble z łatwością dopasujesz do różnego stylu i koloru wnętrz. Jako że kolekcja ta charakteryzuje się swego rodzaju minimalizmem i finezyjnością zdobień, możesz dowolnie zaprojektować swoją sypialnię i uczynić z niej zarówno typowo klasyczne wnętrze, jak i nieco unowocześnione. W skład tego zestawu wchodzą: łóżko, szafka nocna, komoda i lustro.

Nazwa Wymiary
Łóżko 175x212x112h (pow. spania 165×195)
Szafka nocna 50x38x66h
Komoda 116x51x101h
Lustro 120x100h

Zamów sypialnię w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.

Szafa LE V1469/A

Klasyczne meble do sypialni LE V1477/A
Najwięcej przestrzeni w każdej sypialni zajmuje łóżko, dzięki czemu możesz się cieszyć dużym komfortem odpoczynku. W tym wypadku jest podobnie. Klasyczne łóżko stoi na czterech, zaokrąglonych i niewielkich rozmiarów nogach, dzięki czemu prezentuje się bardzo przytulnie i lekko, lecz przy tym jest stabilne. Wezgłowie oraz tylna ściana łóżka charakteryzują się pięknym, łukowatym kształtem, z każdej strony zakończonym okrągłą gałką stanowiącą uroczy ozdobnik. Przy swoim stylowym łóżku możesz umieścić niezwykle przydatną szafkę nocną. Na jej powierzchni możesz położyć nie tylko stylową lampkę nocną, kubek z gorącą herbatą czy właśnie czytaną książkę, ale też piękne akcesoria nadające szczególnego i spersonalizowanego charakteru Twojemu wnętrzu. Przednie nogi klasycznej szafki nocnej dzięki swemu zaokrąglonemu i zgrabnemu kształtowi powodują, że mebel wygląda bardzo lekko i finezyjnie. Stylowa szafka nocna została wyposażona w trzy szuflady ozdobione interesującym i oryginalnym uchwytem. Bardzo podobnie prezentuje się komoda – jej przednie nogi są zaokrąglone, a szuflady udekorowane unikalnym uchwytem. Klasyczna komoda została wyposażona w trzy, dużych rozmiarów szuflady i dwie mniejsze, co może okazać się bardzo użyteczne dla jej szczęśliwych posiadaczy. Natomiast na powierzchni włoskiej komody możesz umieścić różnorodne przedmioty wyróżniające Twoją sypialnię na tle innych i czyniące z niej bardziej przytulne lub surowe wnętrze. Wszystko zależy od własnych upodobań i rodzaju dobranych dodatków. Nad komodą możesz powiesić niezwykle stylowe lustro, które łączy w sobie klasykę z nowoczesnością. Symetria formy jest bowiem połączona z jej unikalnością i innowacyjnością. Każdy wizjoner i miłośnik tak śmiałych połączeń z pewnością je doceni. Sypialnia LE V1477/A jest dedykowana wszystkim amatorom klasycznych, finezyjnych i subtelnie zdobionych wnętrz.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner