Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Kuchnia Gold Elite Rosso Oro

Kuchnia Gold Elite Rosso Oro

Klasyczna kuchnia Gold Elite Rosso Oro to kolekcja absolutnie wyjątkowa bazująca na pięknej i głębokiej czerwieni, bogatej ornamentyce oraz maksymalnej funkcjonalności. Do produkcji mebli kuchennych Gold Elite Rosso Oro zostały wykorzystane wyłącznie wysokiej klasy materiały, które dzięki ich starannemu połączeniu ze sobą umożliwiają wieloletnie użytkowanie szafek wiszących, szafek stojących oraz kredensów. Każde kolejne spojrzenie na włoską kuchnię Gold Elite Rosso Oro dostarcza niesamowite wrażenia wizualne i przekonanie o dbałości o nawet najdrobniejszy detal wykończenia. Całość kolekcji została wykonana z najwyższą starannością, a w każdym elemencie ozdobnym widoczna jest misterna robota prawdziwych rzemieślników w swoim fachu. Ogromną zaletą prezentowanej kolekcji jest to, że Klient samodzielnie wybiera poszczególne jej meble i tworzy kuchnię na miarę swoich potrzeb, posiadanego metrażu pomieszczenia i określonych oczekiwań estetycznych.

W ramach klasycznej kuchni Gold Elite Rosso Oro Klient może miedzy innymi wybrać: różnego rodzaju szafki stojące, wysokie kredensy, półki oraz szafki kuchenne z blatem. Mogą przybierać one różną formę, czyli choćby składać się z szuflad, drzwiczek w całości zamkniętych czy też wypełnionych przepięknie zdobioną szybą. Ostatnie rozwiązanie umożliwia atrakcyjne wyeksponowanie najpiękniejszej porcelany lub szkła, które stanowią elementy uzupełniające wystrój wnętrza. To również Klient decyduje o tym, jak dana szafka będzie się prezentować w środku – z ilu i jakiej wielkości półek będzie się składać oraz czy będzie zawierać szuflady. Włoska kuchnia Gold Elite Rosso Oro gwarantuje praktyczność w codziennym użytkowaniu i jednocześnie zachwyca nietuzinkowym pięknem uzyskanym w oparciu o reguły stylu klasycznego. Głęboka czerwień została zestawiona ze złotą ornamentyką zdobiącą fronty przeszklonych witryn oraz niemal każdy element mebli. Symetryczne i eleganckie wzory znajdują się na listewkach oraz różnego rodzaju obramowaniach, zachwycając wyjątkowością i perfekcyjnie dopracowanymi szczegółami. Oryginalna kolorystyka została zrealizowana w reprezentacyjnej, eleganckiej i harmonijnej formie, co zauroczy wszystkich miłośników klasycznego piękna z widoczną już na pierwszy rzut oka nutką szaleństwa.

Jako że aktualnie chętnie wybieranym rozwiązaniem jest umieszczenie kuchni i jadalni w jednym pomieszczeniu, umożliwiamy również zakup stołu z tapicerowanymi krzesłami. Klasyczny stół wchodzący w skład kolekcji Gold Elite Rosso Oro ma prostokątny blat usytuowany na czterech stabilnych nogach ozdobionych w całości poprzez wykorzystanie elementów w różnych formach i zdobnictwa w odcieniu złota. Temu stylowemu meblowi towarzyszą tapicerowane miękką tkaniną krzesła, których cechą charakterystyczną jest elegancki i estetyczny kształt oparcia. Włoska kuchnia Gold Elite Rosso Oro prezentuje się nadzwyczaj pięknie i reprezentacyjnie, a przy tym oczarowuje niebanalną kolorystyką, ponadczasowym designem i misternie wykonanymi detalami.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner