Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Łóżko LE M0019

Łóżko LE M0019

Łóżko LE M0019 stworzone zostało przez wybitnych rzemieślników w swoim fachu o wieloletnim doświadczeniu. Konstrukcja łóżka jak i nogi wykonane zostały z litego jesionu, jego rama z płyty fornirowanej jesionem, natomiast spód jest z sklejki z topoli. Włoski design preferowany dla osób, które cenią sobie piękne meble użytkowe w ponadczasowej odsłonie.

Nazwa Wymiary
Łóżko 177x210x130h
Łóżko 197x215x130h

Łóżko LE M0019 osadzone zostało na czterech nogach, o nieprzekombinowanej budowie lecz lekko wygiętymi w łuk. Scalają się one z stelażem łóżka, jak i z wezgłowiem, tworząc nieskazitelną i piękną całość. Stylowy zagłówek na pozór przypomina klasyczny kształt lecz wprowadzone zostały w nim elementy rzeźbień, które są imponujące i dają niesamowity efekt końcowy. Mebel bardzo praktyczny i jedyny w swoim rodzaju wpasuje się w różnorodne aranżacje, jak i style m.in. nowoczesny, czy retro, który to będzie tworzył niesamowitą aranżację, dzięki właściwemu dobraniu dodatków tworzących klimat pomieszczenia i bardzo go przy tym personalizując pod konkretnego użytkownika. Ponadto dla wszystkich osób zainteresowanych tym konkretnym modelem łóżka lecz inną jego barwą, istnieje opcja do wyboru. Dostępna jest paleta barw dla klientów poszukujących innego odcienia łóżka LE M0019.
Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner