Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Łóżko LE M0070
m0070

Łóżko LE M0070

Łóżko LE M0070 wykonane zostało z zachowaniem charakteru stylu włoskiego. Stworzone przez wybitnych rzemieślników w swoim fachu. Bardzo stylowe, a zarazem eleganckie. Zaproponowane w dwóch rozmiarach, zważywszy na zapotrzebowanie klientów. Osadzone na czterech niesamowicie wykonanych nogach.

Nazwa Wymiary
Łóżko 185x208x133h
Łóżko 205x213x133h

Zagłowie klasycznego łóżka prezentuje się imponująco, zawiera przepiękne pikowania wraz z ciekawie utworzonym kształtem, który urozmaici większość wielobarwnych przestrzeni. Zdecydowanie wkomponuje się w aranżacje nowoczesne, klasyczne, jak i retro, a dzięki dopasowaniu odpowiednich dodatków uzyskać będzie można niepowtarzalne i spersonalizowane wnętrze. Ponadto klasyczne łóżko do sypialni LE M0070 dostępne jest także w innych odcieniach i jeżeli zaistnieje taka potrzeba to propozycje barw są dostępne do wglądu wszystkich zainteresowanych klientów. Dzięki temu można mieć perfekcyjnie dobrany mebel do sypialni, który będzie służył dłuższy czas.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner