Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Zestaw 1405/W

Zestaw 1405/W

Prezentowany zestaw wyróżnia się elegancją i klasą. Składa się on z 3 -osobowej sofy, fotela, a także stolika. Wszystkie meble ustawione są na niewysokich stożkowatych nogach, z charakterystycznym zdobieniem. Siedziska mebli wypoczynkowych zostały wyściełane miękkimi, kwadratowymi poduchami. Cechą charakterystyczną tych mebli są efektownie ozdobione po stronie zewnętrznej oparcia. Na środku umieszczone zostało gęste pikowanie, a po bokach ( na podłokietnikach) gustowne marszczenie. Całość prezentuje się niezwykle wytwornie. Uwagę przykuwa niski stolik, którego kwadratowy blat zdobią subtelne wzory.

Nazwa Wymiary
Sofa 3-osobowa 202x96x82,5h
Fotel 103,5x96x82,5h
Stolik 110x110x30h

Stylowy zestaw wypoczynkowy włoskiej produkcji, wykonany z litego drewna bukowego.

Meble tapicerowane są metodą nowoczesną, stosujemy doskonałej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner