Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Zestaw 1803/W

Zestaw 1803/W

Zestaw 1803/ W wyróżnia się niezwykle wyrafinowanym designem. Składa się on z sofy, fotela oraz gustownego stolika kawowego. Zachwyt budzi duża, misternie rzeźbiona sofa, która świetnie będzie się prezentować w przestronnych wnętrzach. Uwagę przykuwa wysokie oparcie sofy efektownie pofalowane i ozdobione gęstym pikowaniem (środek oparcia). W środkowej części sofa jest zaokrąglona. Daje to ciekawy efekt wizualny. Idealnym dopełnieniem sofy są fotel i praktyczny stolik kawowy. Meble te tworzą elegancki i wyrafinowany komplet wypoczynkowy. Stylowe zdobienia zostały umieszczone nie tylko na wieńcu górnym i dolnym mebli, ale także na ich giętych, subtelnych nogach.

Nazwa Wymiary
Sofa 305x305x134h
Fotel 101,5x87x112h
Stolik 152x152x50h

Stylowy zestaw wypoczynkowy włoskiej produkcji, wykonany z litego drewna bukowego.

Meble tapicerowane są metodą nowoczesną, stosujemy doskonałej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner