Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Łóżko LE V3224/A
v3224

Łóżko LE V3224/A


Popularnym trendem podbijającym z powodzeniem rynek meblarski jest połączenie stylu klasycznego z nutką nowoczesności, co zachwyca miłośników elegancji nastawionych na innowacyjne rozwiązania. Właśnie takim meblem jest włoskie łóżko LE V3224/A, które zostało wykonane przez najlepszych specjalistów w branży meblarskiej znających dobrze gusta i potrzeby odbiorców.

Nazwa Wymiary
Łóżko 190x203x131h
Szafka nocna 55x38x46h

Klasyczne łóżko zostało stworzone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, wśród których pierwsze skrzypce odgrywają: lite drewno orzechowe, lite drewno bukowe i płyta stolarska fornirowana. Masywny kształt i duży rozmiar łóżka zostały przełamane delikatnością ornamentyki. Symetrycznie zaprojektowane wezgłowie łóżka zostało wykonane z drewnianych elementów i eleganckiej tkaniny, co tworzy razem wyjątkową i piękną kompozycję. Dużą zaletą stylowego łóżka LE V3224/A jest ukryty pod stelażem pojemnik na pościel, który stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich amatorów maksymalnie zagospodarowanej przestrzeni. Wewnątrz komory można przechowywać zarówno pościel, jak i inne przedmioty, które na co dzień nam przeszkadzają i nie prezentują się zbyt atrakcyjnie. Boki pojemnika na pościel zostały wykonane z płyty fornirowanej Tanganika, która prezentuje się wprost fantastycznie dzięki zastosowanemu efektowi subtelnego połysku.

Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner