Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Łóżko LE V490/A
v490

Łóżko LE V490/A

Łóżko LE V490/A wykonane zostało z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Stworzone przez najwybitniejszych rzemieślników koncentrujących się na detalach. Mebel projektu włoskiego wykonany z największą starannością, stylowy, a jednocześnie klasyczny i wizualnie masywny. Łóżko osadzone na czterech nogach o opływowych kształtach scalającymi się perfekcyjnie z stelażem. Zagłówek pięknie wyprofilowany na przypominający kształt chmury, natomiast przód łóżka jest wykonany w prostszej formie.

Nazwa Wymiary
Łóżko 122x211x113h (pow. spania 90×195)
Łóżko 157x211x119h (pow. spania 120×195)

Idealnie wkomponuje się do wnętrz o stylu retro, jak i tych nowoczesnych, poprzez właściwie dopasowane dodatki. Producent proponuje dwa rozmiary tego łóżka oraz gdy klient byłby zainteresowany tym konkretnym modelem, ale niekoniecznie takim kolorem. Dostępna jest paleta barw, spośród których można wybrać inny odcień wg własnych preferencji.
Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner