Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Łóżko LE V610/A
v610

Łóżko LE V610/A

Łóżko LE V610/A powstało z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Klasyczny włoski design, który w swoim charakterze jest niebywale urokliwy. Mebel wykonany został przez najlepszych włoskich rzemieślników z najwyższej jakości materiałów. Łóżko jest bardzo stylowe i niepowtarzalne sprawiające wrażenie masywnego, prosta forma z nieprzekombinowanymi zdobieniami. Rzeźbienia precyzyjne i solidnie wykonane i z pewnością wpasuje się w wiele przestrzeni o różnych stylach.

Nazwa Wymiary
Łóżko 173x209x110h

Dla zainteresowanych klientów istnieje możliwość zakupu tego konkretnego łóżka w innym kolorze, które można wybrać z dostępnej palety barw przygotowanej specjalne na taką okoliczność. Perfekcyjnie będzie pasowało zarówno do stylu nowoczesnego, jak i retro, dzięki dobraniu właściwych dodatków w postaci poduszek, czy narzuty można bez problemu zaaranżować przestrzeń do takiego stylu jaki chcemy uzyskać.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner