Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Salon Leonardo

Salon Leonardo


Salon Leonardo jest stylowym zestawem mebli, preferowanym dla osób ceniących sobie elegancję połączoną z wysokiej klasy włoską estetyką. Idealne do pomieszczeń klasycznych o dużych, przestronnych wnętrzach. Perfekcyjnie oddadzą swój włoski charakter w miejscu przyjmowania gości, które jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych w posiadłości. Cały zestaw jest szlachetnie i skrupulatnie wykonany.

Nazwa Wymiary Nr
Komoda 174x46x85h 123BF4.01OP
Witryna 1 drzw. 67x45x192h 123VT1.01OP
Szafka RTV 138x46x55h 123PTV.02OP
Ława 130x70x45h 123TAV.03OP
Stolik kawowy 71x56x54h 123TAV.04OP

Producenci skoncentrowali swoją uwagę przede wszystkim na tym, aby jakość ich wykonania była na najwyższym poziomie i zadowalała gusta wymagających klientów. Zestaw pięknie się prezentujący i zdecydowanie wkomponuje się bez problemu zarówno w styl nowoczesny, jak i retro design. Ten klasyczny zestaw mebli zawiera komodę, witrynę, szafkę RTV, ławę i stolik kawowy. Ekskluzywne meble zaprojektowane i wykonane na wysoki połysk w taki sposób, aby stały się niepowtarzalne. Zdobienia wykonane na każdym z nich są bardzo dekoracyjne, co jest ich wizytówką i elementem rozpoznawczym.

Zestaw jest praktyczny i komfortowy, do jego częstego użytkowania. Styl bardzo wysublimowany wprawi w zachwyt jego posiadaczy oraz gości. Dzięki takiemu zestawowi, można na najwyższym poziomie zaaranżować konkretną do tego celu przestrzeń. Najważniejsze są spełnione oczekiwania klientów i co ważne w związku z tym, jeżeli spodoba się zestaw, a niekoniecznie akceptowalna jest jego barwa, to istnieje wybór innego ich odcienia spośród zaproponowanej palety barw, dostępnej dla klientów. Stolik kawowy w tej włoskiej kolekcji jest o pięknym owalnym kształcie, którego noga jest okazałych rozmiarów lecz pięknie rzeźbiona oddaje wrażenie mebla, który znajduje się w centralnym punkcie wystroju wnętrza. Szafka RTV idealnie sprawdzi się pod telewizor oraz do poukładania na niej rzeczy, które chciałoby się wyeksponować, aby były widoczne. Bogato zdobiona o pięknym opływowym kształcie, w której są dwa poziomy otwartych półek, z których część jest przeszklona. Może stanowić mebel dekoracyjny, dzięki posiadanym pięknym rzeźbieniom. Luksusu pomieszczeniu zdecydowanie doda witryna, która jest o prostym kształcie, zawierająca trzy rzędy półek. W całości przeszklona, z ponadczasowymi zdobieniami, nadającymi jej prestiż. Otwierana dzięki szklanym drzwiczkom, do których zamocowana jest ozdobna klamka. Komoda posiada niesamowite zdobienia o złotym kolorze, tak jak cały zestaw Leonardo. Jej rzeźbienia wprawiają w zachwyt. Posiada otwierane drzwiczki, przy pomocy zdobionych, subtelnie wykonanych klamek nadających jej unikalności. Pomieści z pewnością potrzebne rzeczy, które nie muszą być wyeksponowane. Zestaw zdecydowanie godny polecenia, który będzie służył klientom przez długie lata.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner