Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sofa Arr Fantasia II

Sofa Arr Fantasia II

Kolekcji Fantasia stanowi połączenie majestatyczności mebli z wpływami greckimi i śródziemnomorskimi, które uwidaczniają się dekoracjach jej elementów. Złote, błyszczące ramy ożywiają liniowy wzór marmurowych powierzchni, sprawiając, że wyglądają one unikatowo i ekskluzywnie.

Ten wyjątkowy zestaw do salonu tworzą wysokiej klasy meble włoskie takie jak: sofa 3-osobowa, sofa 2-osobowa (występują również w wersji rozkładanej), fotel, stolik kawowy, stolik na lampę, szafka RTV oraz zestaw RTV. Meble są nie tylko niezwykle piękne, ale też funkcjonalne. Można w nich przechowywać wiele przedmiotów, a na komfortowej sofie wygodnie się rozsiąść czy to przy oglądaniu telewizji czy też czytaniu książek albo prasy. W salonie urządzonym za pomocą tych wyjątkowych mebli będzie można nie tylko efektywnie wypoczywać albo spędzać czas z rodziną, ale również urządzać przyjęcia i spotkania z bliskimi, którzy z pewnością będą oczarowani stworzoną w nim aranżacją.

Stylowa włoska kolekcja Fantasia to propozycja dla tych z Państwa, którzy w swoim domu chcą poczuć się jak w luksusowym, nadmorskim apartamencie.

Nazwa Wymiary
Sofa 3-osobowa 234x86x105h
Sofa 2-osobowa 194x86x100h
Fotel 130x86x97h
Stolik 70x70x66h

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner