Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia Desiderio Piu
Komoda Desiderio Piu
Komoda Desiderio Piu
Desiderio Piu
Desiderio Piu

Sypialnia Desiderio Piu


W wyniku wykorzystania wysokiej jakości produktów do stworzenia starannie wykonanych, oryginalnych i estetycznych mebli powstała nowoczesna sypialnia Desiderio Piu.

Nazwa Wymiary
Łóżko patchwork 200x202x124h (pow. spania 160×190)
Łóżko patchwork 220x222x124h (pow. spania 180×200)
Łóżko Luna 199x202x124h (pow. spania 160×190)
Szafka nocna 60x45x48h
Komoda 134x61x85h
Lustro 122x4x63h
Szafa 2 drzwiowa 287x66x255h

Eksperymentatorskie formy, funkcjonalne rozwiązania i niebanalne zestawienia różnych materiałów zostały połączone z wcale niewykluczającymi się cechami znamiennymi dla stylu klasycznego – harmonią, elegancją i luksusem. Eklektyzm realizowany z dobrym smakiem oraz odpowiednym balansem we włoskiej estetyce został potraktowany jako baza dla powstania niesamowicie pięknej kolekcji stylowych mebli do sypialni Desiderio Piu. W ich skład wchodzą: oryginalne i wygodne łóżko (w różnych rozmiarach i wzorach wezgłowia do wyboru), praktyczna szafka nocna, zbliżona do niej estetyką komoda, innowacyjne lustro oraz pojemna szafa wyposażona w drzwi otwierane systemem przesuwnym.

Nowoczesne łóżko Patchwork lub łóżko Luna (do samodzielnego wyboru Klienta w ramach kolekcji Desiderio Piu) to efektowny i niebanalny mebel gwarantujący komfortowy sen oraz wypoczynek. Niezależnie od wybranej opcji, otrzymają Państwo w większości tapicerowaną miękką tkaniną konstrukcję. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wezgłowia, które nie tylko pełni rolę pięknej dekoracji sypialni, ale też służy wygodnemu oparciu pleców. Każdy z dostępnych modeli łóżek Desiderio Piu jest wyposażony w miękki zagłówek podzielony na mniejsze części jednakowych lub w różnych kolorach i wzorach tkanin, a te z kolei zostały uatrakcyjnione białą obwódką lub materiałem w tym samym kolorze wykończonym w całości przez wzór w formie cienkich i prostych linii. Ciągną się one od samej góry mebla i przechodzą w stabilne nogi łóżka. Od decyzji Państwa zależy zaś, jakiej barwy i faktury będzie wybrana tkanina do tapicerki.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner