Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia Incanto Piu
Komoda Incanto Piu
Komoda Incanto Piu

Sypialnia Incanto Piu


Nowoczesna sypialnia Incanto Piu łączy w sobie elegancję, ponadczasowy design, funkcjonalność i eksperymentatorstwo form zestawione z subtelnymi kwiatostanami. Najznakomitsi specjaliści w branży meblarskiej stworzyli prezentowaną włoską kolekcję w oparciu o eklektyzm, wysuwając na pierwszy plan wymyślne wzornictwo, innowacyjne rozwiązania oraz niebanalne połączenia. Zrealizowaniu w praktyce podanych elementów towarzyszyły zaś staranność wykonania, harmonia, subtelność oraz elegancja. Włoska sypialnia Incanto Piu została utrzymana w jasnej kolorystyce, a tworzą ją podane meble: imponujące łóżko (w dwóch rozmiarach do wyboru), praktyczna szafka nocna, efektowna komoda wraz z modnym lustrem oraz dużych rozmiarów szafa. Wraz z wybranymi elementami tej niesamowitej kolekcji bazującej na najnowszych trendach panujących na rynku meblarskim stworzą Państwo całą sypialnię od podstaw. Na samym końcu oczywiście warto uzupełnić ją atrakcyjnymi wizualnie akcesoriami nadającymi wnętrzu określonego klimatu i indywidualnego charakteru.

Nazwa Wymiary
Łóżko 185x202x124h (pow. spania 160×190)
Łóżko 205x212x124h (pow. spania 180×200)
Szafka nocna 60x45x47h
Komoda 134x61x85h
Lustro do komody 109x4x77h
Szafa 2 drzwiowa 287xx66x255h

Żadna sypialnia nie może istnieć bez stylowego łóżka gwarantującego wysoką jakość wypoczynku i zdrowy sen. Nowoczesne łóżko wchodzące w skład prezentowanej kolekcji usytuowane jest na dwóch zgrabnych i lekko zakrzywionych nogach oraz konstrukcji przechodzącej w wezgłowie. Sama budowa łóżka jest dość prosta i nie zawiera elementów dekoracyjnych, a cały ciężar zdobnictwa został przeniesiony na tapicerowane wezgłowie. Jego ciekawa forma przybiera postać falistego wzoru, który zdobi również szafę na ubrania – w tym wypadku przy użyciu luster. Jako że włoska szafa dwudrzwiowa jest dość sporych rozmiarów, warto zagospodarować na nią oddzielną ścianę pokoju. Konstrukcję nowoczesnej szafy na ubrania można nazwać prostokątną bryłą, której masywność została przełamana przez wspomniane już wzornictwo. Elementy zdobnicze pod postacią luster pełnią również praktyczną funkcję – można się w nich przejrzeć po przymierzeniu wybranej na dany dzień lub wieczór stylizacji.

Kolekcja nowoczesnych mebli do sypialni Incanto Piu
Nieodłączonymi elementami każdej włoskiej sypialni są szafka nocna i komoda, które w przypadku prezentowanej kolekcji zostały wykonane w jednakowej stylistyce. Oba te nowoczesne meble stoją dumnie na oświetlanej podstawce, a część właściwą tworzy bryła podzielona na szuflady. Ich fronty zostały bogato ozdobione pięknymi kwiatostanami. Pojedyncze kwiatki są udekorowane błyszczącymi diamencikami subtelnie i stylowo okraszającymi całość aranżacji. Ścianę ponad nowoczesną komodą Incanto Piu można przeznaczyć na lustro w ciekawym i nieregularnym kształcie. Jego tafla niesymetrycznie została podzielona na dwie części połączone ze sobą designerskim sposobem. Ponadto można zdecydować się na podświetlenie lustra nadające całości unikalnego charakteru i pełniące równocześnie praktyczne funkcje, np. podczas wykonywania makijażu czy też robienia fryzury. Kolekcja nowoczesnych mebli do sypialni Incanto Piu zainspirowana stylem włoskim to ponadczasowa mieszanina eksperymentatorskich rozwiązań, eleganckiego oraz innowacyjnego zdobnictwa, jak również subtelnej ornamentyki kwiatowej. Miłośnicy takich połączeń z pewnością zwrócą swoją uwagę na stylową sypialnię Incanto Piu zachwycającą ponadczasowością, nietuzinkowością i harmonijnością.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner