Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE M0535

Sypialnia LE M0535


Meble do sypialni klasyczne LE M0535
Kolekcja klasycznych mebli do sypialni LE M0535 z nowoczesnym designem to śmiałe połączenie uwzględniające harmonię, elegancję, perfekcyjne wykonanie oraz innowacyjne rozwiązania w postaci niektórych elementów. Ta stylowa kolekcja z pewnością oczaruje wszystkich estetów ceniących sobie reprezentacyjność i szyk stylu klasycznego a zarazem pomysłowość i oryginalność znamienne dla stylu nowoczesnego. Nasi najlepsi specjaliści wykorzystali przy produkcji włoskich mebli lite drewno bukowe oraz orzechowe w połączeniu ze stolarską płytą fornirowaną, dzięki czemu kolekcja LE M0535 pozostanie w Waszych sypialniach na lata. Nasi klienci mogą zdecydować się na dowolny kolor drewna z dostępnej palety barw (są to: różne odcienie brązów, bieli i stonowanych kolorów pastelowych). Kolekcję włoskich mebli do sypialni LE M0535 tworzą: komfortowe łóżko (do wyboru jeden z dwóch ich podanych rozmiarów), stylowa szafka nocna, modna komoda oraz okazałe lustro.

Nazwa Wymiary
Łóżko 193x206x124h (pow. spania 160×195)
Łóżko 213x211x124h (pow. spania 180×200)
Lustro 130x80h
Szafka nocna 55x37x66h
Komoda 146x55x102h

Zestaw klasycznych mebli do sypialni LE M0535
Najwięcej nowoczesnych rozwiązań zostało zastosowanych przy produkcji klasycznego łóżka, które odznacza się oryginalną konstrukcją i ciekawą formą wezgłowia. Włoskie łóżko prezentuje się bardzo lekko, dzięki oparciu całości na czterech zgrabnych nogach, tworzących jednocześnie swego rodzaju ramę dla wezgłowia oraz tylnej ściany łóżka. Wezgłowie wyróżnia się pięknie wykonanym wzorem, który został uformowany w materiale. Aby posiadaną przestrzeń uczynić maksymalnie funkcjonalną i estetyczną, warto obok łóżka postawić stylową szafkę nocną. Chociaż została wykonana w formie masywnej i solidnej bryły, wygląda bardzo subtelnie i nie przytłacza ciężkością. Naszym drobiazgom i osobistym przedmiotom będą służyć wnętrza trzech szuflad, których fronty zostały udekorowane przez unikatowe i piękne uchwyty. Natomiast powierzchnia klasycznej szafki nocnej została zadedykowana przydatnym przedmiotom decydującym równocześnie o charakterze wnętrza. Postawienie nowoczesnej lampki nocnej, ramki z rodzinnym zdjęciem czy najpiękniejszej filiżanki wnosi do sypialni powiew przytulności i uroku.
Zamów sypialnię w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.
Szafa LE V1469/A
Pod wybraną ścianą pokoju można umieścić włoską komodę LE M0541, która składa się z kilku szuflad pozwalających na wygodne przechowywanie bielizny i innych przedmiotów. Masywność konstrukcji została w tym stylowym meblu przełamana przez subtelność zdobień i harmonijność. Na stylowej komodzie można natomiast umieścić piękne dekoracje uatrakcyjniające wnętrze, wśród których częstym wyborem są: wazony z kwiatami, oryginalne figury, świeczniki bądź szkatułki na biżuterię. Ściana ponad klasyczną komodą to miejsce idealne dla powieszenia pięknego i eleganckiego lustra LE M0539. Szyk, dobry smak i subtelność to właśnie nasza klasyczna sypialnia LE M0535 zainspirowana nadmorskim klimatem Włoch. Klasyczne meble z nutką nowoczesności to rozwiązanie, które zostanie docenione przez licznych miłośników kreatywnych pomysłów i rewelacyjnego ich wykonania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner