Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafa Incanto Piu

Szafa Incanto Piu

Szafa Incanto Piu została wykonana w charakterze stylu włoskiego z najlepszych jakościowo materiałów. Stworzona przez najwybitniejszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Stylowa, a zarazem nieskazitelnie zaprezentowana w trosce o każdy szczegół. Szafa Incanto Piu posiada drzwi przesuwne, które są niebywale wygodne w użytkowaniu. Na jej frontach prezentuje się bardzo nowoczesny i mało spotykany wzór utworzony z pofalowanych luster, co w efekcie daje imitacje przeplatanej wstęgi. Klasyczna forma szafy urzeka prostotą, która jest tak popularna w różnorodnych aranżacjach, co dzięki temu wpasowuje się w większość stylowych przestrzeni, dając efekt naprawdę zjawiskowy.

Nazwa Wymiary
Szafa 2 drzwiowa 287xx66x255h

Wnętrze szafy jest pokaźnych rozmiarów, znajduje się w niej miejsce na zawieszenie ubrań, które są na wieszakach. Jest zorganizowana przestrzeń do poukładania rzeczy na półkach, czy też do pochowania drobnych elementów garderoby w szufladach. Szafa Incanto Piu wkomponuje się w różnorodne aranżacje nawet te o charakterze retro, dlatego, że eklektyzm jest bardzo modny i przy doborze właściwych dodatków i kolorystyki można zaprojektować naprawdę jedyną w swoim rodzaju ponadczasową przestrzeń, z wykorzystaniem szafy Incanto Piu.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner