Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafa Desiderio Piu
Desiderio Piu

Szafa Desiderio Piu

Szafa Desiderio Piu stworzona została z zachowaniem designu włoskiego, przez najwybitniejszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Pokaźnych gabarytów szafa, prezentuje się imponująco. Posiada drzwi przesuwne, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niej.

Nazwa Wymiary
Szafa 2 drzwiowa 287x66x255h

Stylowa z pięknymi frontami, na których zostały w niestandardowy sposób przymocowane lustra zaakcentowane nowoczesnym, a zarazem charakterystycznym dla tej kolekcji zdobieniem. Pojemna szafa, w której znajduje się sporo miejsca do przechowywania, tj. półki, szuflady, czy też wygospodarowane miejsce w celu wieszania ubrań. Perfekcyjnie wkomponuje się w różnorodne, jak i różnobarwne aranżacje. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu klasycznym, retro, czy glamour. Przy zastosowaniu właściwych dodatków, kolorów można stworzyć niesamowicie niespotykane i jedyne w swoim rodzaju pomieszczenie, które będzie nietuzinkowe i wzbudzające zachwyt.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner