Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafka TV Leonardo
Szafka TV Leonardo
Szafka TV Leonardo

Szafka TV LeonardoKlasyczna szafka TV Leonardo
Stylowe szafki RTV to bardzo funkcjonalne meble dla właścicieli telewizorów, ponieważ pozwalają na wygodne ich ustawienie w miejscu idealnie dostosowanym do wysokości oczu podczas siedzenia na kanapie w salonie bądź innym pomieszczeniu. Klasyczna szafka TV Leonardo w wersji włoskiej to czyste elegancja i piękno utkwione w detalach, w których zakochają się wszyscy esteci o nawet najbardziej wymagających gustach. Podstawa włoskiej szafki TV Leonardo jest bardzo masywna i mocna, co pozwoli jej z łatwością utrzymać posiadany przez nas sprzęt RTV.

Nazwa Wymiary
Szafka TV 138x46x55h

Zdarza się niekiedy, że jest on dość ciężki, dlatego też potrzebuje solidnego i idealnie wyważonego mebla. Klasyczna szafka TV Leonardo łączy w sobie praktyczność w codziennym użytkowaniu i wyjątkowe piękno widoczne w precyzji wykonania oraz elementach zdobniczych w kolorze złotym.

Stylowa włoska szafka TV
Włoską szafkę TV Leonardo, oprócz powierzchni zadedykowanej specjalnie telewizorowi, tworzy sześć poniżej usytuowanych półek, z czego cztery z nich są przeszklone zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Są one usytuowane w narożnych częściach tego stylowego mebla, służąc wyeksponowaniu najbardziej okazałych przedmiotów, jak np. kryształowego szkła oraz eleganckich figur. Szklane drzwiczki wyglądają nie tylko bardzo luksusowo i wystawnie, ale też sprawiają, że na umieszczonych za nimi cennymi obiektami nie gromadzi się kurz i innego rodzaju zabrudzenia. Brzegi klasycznej szafki TV Leonardo zostały ozdobione złotymi elementami – w górnej części złotym paskiem, zaś w dolnej pięknymi zdobieniami wyrzeźbionymi w formie. Ten stylowy mebel pokochają wszyscy entuzjaści klasycznego piękna i zwolennicy bogato zdobionych mebli, w których wciąż pozostają zachowane szyk, harmonia i dobry smak.

Nazwa Wymiary
Szafka TV 138x46x55h
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner