Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Witryna Tar 560

Witryna Tar 560Stylowa Witryna Tar 560 do salonu lub jadalni to mebel włoskiej produkcji. Wykonany został z litego drewna bukowego oraz płyty fornirowanej drewnem tulipanowca amerykańskiego.

Nazwa Wymiary
Witryna 60x31x175h

Bogato zdobiony będzie doskonale prezentował się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym. Witryna Tar 560 łączy ze sobą funkcjonalność, estetykę i prawdziwy włoski design na najwyższym poziomie. Dzięki tym cechom prezentuje się bardzo stylowo, co w efekcie przekłada się na wygląd pomieszczenia w jakim się znajduje. Mebel został wyposażony w cztery szklane półki oraz przeszklenia z trzech stron, dzięki temu witryna Tar 560 wyeksponuje np. odświętną zastawę, porcelanowe figurki czy rodzinne pamiątki. Będzie również stanowić ozdobę wnętrza sama w sobie. Witryna w dolnej części posiada pojemną szufladę. Dzięki temu rozwiązaniu mebel jest nie tylko piękny, ale też bardzo funkcjonalny – otrzymujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania. Charakteru meblowi dodają rzeźbienia na nogach, złote uchwyty oraz chwost, który został zamieszczony przy kluczyku w zamku witryny. Witryna Tar 560 dostępna jest w wielu kolorach drewna dostępnych w szerokiej palecie wybarwień. Istnieje również możliwość zamówienia mebla w wykończeniu szlagmetalem. Witryna Tar 560 to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują klasycznych i ponadczasowych mebli do swoich wnętrz.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner