Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Zestaw Cs Leonardo

Zestaw Cs Leonardo


Zestaw CS Leonardo zachwyca swoją nietuzinkową stylistyką. Składa się on z sofy 2 – osobowej, 3- osobowej oraz fotela.

Nazwa Wymiary
Fotel 130x118x110h
Sofa 2-osobowa 210x118x110h
Sofa 3-osobowa 260x118x110h

Efektowny dobór tkanin o różnych fakturach (do wyboru z próbnika), kolorach i wzorach tworzy meble o wyrafinowanym designie, obok których nie można przejść obojętnie. Meble te ustawione są na lekko giętych nogach, które płynnie przechodzą w podłokietniki tworząc ich front. Wybarwione mogą być na różne kolory w zależności od barw wybranych tkanin, między innymi na kolor zloty lub srebrny w połysku. Rogi oparć i podłokietniki tych mebli są wywinięte na zewnątrz co daje ciekawy efekt wizualny. Eleganckie pikowanie umieszczone w środkowej części oparć i dekoracyjne poduszki dopełniają całości.

Poduchy siedziska wypełnione są elastyczną pianką wysokiej jakości o twardości -30 kg/m3, która działa jak sprężyny, możliwe jest zamówienie siedziska bardziej miękkiego. Na specjalne zamówienie poduchy mogą być wypełnione pierzem. Dostępne są wersje sofy 2 i 3 osobowej z funkcją spania.

Meble dostępne są na zamówienie według indywidualnie wybranego (z próbników) wykończenia.

Przedstawione na stronie zdjęcia są poglądowe – przedstawiają meble w różnych wariantach wykończenia, zarówno tkanin jak i wybarwienia drewna.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner