Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Zestaw Cs Romantic

Zestaw Cs Romantic


Zestaw Romantic to wyjątkowe meble włoskie. Klasyczne zdobienia, pikowanie oraz fantazyjne wygięcia podłokietników prezentują się imponująco. Zaskakujące łączenia różnych tkanin sprawiają, że klasyczny mebel nabiera współczesnego, oryginalnego charakteru. Taki komplet może stać się stylowym uzupełnieniem eklektycznej aranżacji lub przyciągającą spojrzenia dekoracją klasycznego salonu. Duże możliwości w zakresie doboru tkaniny, sprawiają, że meble Romantic stają się spersonalizowanym elementem wystroju wymarzonego wnętrza. Sofa w dwóch rozmiarach, a także fotel i komfortowy puf pozwalają na swobodną aranżację przestrzeni, natomiast funkcja spania pozwala, w razie potrzeby, zmienić salon w sypialnię lub pokój gościnny.

Nazwa Wymiary
Fotel 128x97x107h
Sofa 2-osobowa 190x97x107h
Sofa 3-osobowa 246x97x107h
Puf 90x70x52h

Poduchy siedziska wypełnione są elastyczną pianką wysokiej jakości o twardości -30 kg/m3, która działa jak sprężyny, możliwe jest zamówienie siedziska bardziej miękkiego. Na specjalne zamówienie można zastosować w poduchach pierze.

Meble dostępne są na zamówienie według indywidualnie wybranego (z próbników) wykończenia.

Przedstawione na stronie zdjęcia są poglądowe – przedstawiają meble w różnych wariantach wykończenia, zarówno tkanin jak i wybarwienia drewna.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner