Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogSofa Elisir

Sofa Elisir

Sofa Elisir

Elegancja włoskich klasycznych i luksusowych sof jest ponadczasowa. Już od pierwszych chwil możemy zakochać się w ich kształtach, delikatnych materiałach i kunszcie wykonania we włoskich fabrykach. Takie sofy otulają nas i zapewniają najwyższej klasy komfort odpoczynku. W ofercie firmy RAD-POL możemy odnaleźć przede wszystkim klasyczne, barokowe sofy, ale również są dostępne sofy w stylu glamour lub nowoczesnym. Jedną z wyjątkowych sof jest nowość : sofa Elisir.
 

Sofa Elisir

Włoskie luksusowe sofy czerpią inspirację bezpośrednio z wspaniałych przykładów klasycznego wzornictwa, ale przekuwają go w zupełnie nowe, innowacyjne pomysły. Ma to zaspokoić współczesne potrzeby i gusta klientów. Z takich poszukiwań harmonii i nowoczesności powstał ten szczególny kształt sofy Elisir, który jest tym co przykuwa naszą uwagę w pierwszej kolejności. Jej opływowa i zaokrąglona forma jest niezwykła. Trudno znaleźć tego typu oryginale sofy na rynku włoskim. To co jest w niej najważniejsze, to możliwość zbudowania własnej sofy na podstawie różnych, dowolnie wybranych modułów.

Sofa Elisir

Sofa ma możliwość wyboru różnych tkanin obiciowych. W ofercie włoskiego producenta odnajdziemy zarówno nowoczesne, gładkie tkaniny odporne na plamy, ale również tkaniny z klasycznymi wzorami np. kwiatowymi lub pasami. Istnieje możliwość łączenia na jednej sofie kilku rodzai tkaniny. Nie tylko zewnętrze się liczy w tym wypadku warto wspomnieć o tym, czego nasze oko nie zobaczy. Korpus sof wykonany jest z różnego gatunku litego drewna, odnajdziemy tutaj : buk, topolę oraz jodłę. W poduszkach zastosowano gąbkę wysoko-elastyczną, która bardzo dobrze amortyzuje oraz nie odkształca się przez wiele lat użytkowania.

Sofa Elisir

Sofy hołdujące hasłu Made In Italy to luksus i wyrafinowanie. Dlatego tak ważne jest, aby każdy meble był niepowtarzalny i oddawał charakter swojego właściciela. Personalizowanie sofy Elisir dotyczy nie tylko wyboru rodzaju oraz koloru tkaniny. Mamy tutaj możliwość wykonania specjalnego haftu na poduszkach. Może to być np. herb lub inicjały właściciela.

Sofa Elisir będzie idealnie komponować się w dużym salonie w stylu glamor lub hamptons. Jest kwintesencją luksusu poprzez swoją wyrafinowaną formę, ale i użyciu najwyższej jakości materiałów. Kunszt wykonania przez włoskich rzemieślników sprawia, że każdy szczegół jest dopracowany w najmniejszym detalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner