Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogStylowe dodatki na stół wielkanocny

Stylowe dodatki na stół wielkanocny

Święta zbliżają się bardzo szybko więc warto wybrać odpowiednie dekoracje. W salonach RAD-POL dostępne są rozmaite drobiazgi, które wyjątkowo odmienią nasze wnętrze. Warto wybrać rzeczy unikatowe, to dzięki nim nasza aranżacja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Ozdobne tkaniny

W naszej ofercie znajdują się tkaniny dedykowane na konkretne święta. W serii Wielkanocnej dominują intensywne kolory oraz wzory kwiatowe i zwierzęce. Oczywiście najbardziej popularne są króliczki. Możemy wybrać bardzo kolorową tkaninę jak PISANKI, będzie się wyróżniać na tle jasnych kolorów. Bardziej pastelowe barwy ma tkanina  EASTER. Są to wyjątkowo radosne motywy, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Z tak dekoracyjnych tkanin możemy uszyć zarówno obrusy, bieżniki jak i poduszki.

Kryształy zawsze modne

W ofercie kryształowych dodatków mamy cudowną kolekcję o nazwie „ Polski stół”. Mamy tu połączenie nowoczesnych wyrobów ze szkła kryształowego, dekorowanego wzorem plastra miodu z ceramiką w kolorze intensywnego kobaltu z ciepłą bielą. Uwagę zwracają kieliszki do jajek na smukłej, wysokiej nóżce. Zestaw możemy uzupełnić w cukiernice, miodowniki lub bomboniery.

Kieliszki zdobione złotem

Nic tak nie dodaje elegancji jak złote dodatki. Kieliszki, szklanki, dzbanki lub karafki wykonane z najwyższej jakości szkła dodatkowo zostały ozdobione finezyjnymi złoceniami oraz grawerami. Bardzo cienkie szkło sprawia, że korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. Na życzenie klienta możemy wykonać cały zestaw z tym samym dekorem. Będzie on ozdobą stołu, a potem wyróżni się w eleganckiej klasycznej witrynie. W naszej najnowszej kolekcji znalazły się przepiękne kieliszki w pudrowym różu z delikatnymi roślinnymi motywami na rancie. Warto dobrać do nich szklaneczki oraz paterę na owoce.

Filiżanki do espresso, cappuccino oraz herbaty

Po sytym obiedzie warto pomyśleć o słodkim deserze oraz kawie lub herbacie. Warto również zadbać o  odpowiednie podanie gorących napoi. Pomogą w tym eleganckie zestawy filiżanek ze spodkami. Tutaj również możemy wybrać rodzaj filiżanki lub kubka i dekor jaki zostanie na nim położony. Warto pamiętać, że złocone szkło nie może być myte w zmywarce.

Dekoracje posrebrzane

W naszych salonach stacjonarnych znajdziemy różnorodne propozycje posrebrzanych dekoracji. Mogą to być tace, patery, cukiernice jak również bardzo poszukiwane świeczniki. Możemy wybrać spośród różnych rozmiarów oraz ilości świeczek. Niektóre modele są rozkładane i zarówno mogą służyć jako świecznik na jedną świeczkę jak i na pięć. Wszystko zależy od naszej potrzeby..

Nietuzinkowe, klasyczne dekoracje na świątecznym stole dodadzą elegancji i szyku. Sprawią, ze nasi goście będą wspominali naszą aranżację przez wiele wspólnych spotkań. Warto zadbać o detale, to one nadają charakteru całemu wnętrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner