Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
MebleGarderoba modułowa Verona

Garderoba modułowa Verona

verona_garderoba_szczegol

Garderoba to znacznie więcej niż pojemna szafa do przechowywania ubrań, butów, pościeli czy ręczników. Dla wielu osób jest to istotny element życia, wyjątkowy dodatek do domu lub mieszkania, podnoszący status jego mieszkańców. Garderoba oczywiście ma zastosowanie praktyczne, ale również i wizualne. Podobnie jak w ekskluzywnym butiku, bluzki, sukienki i koszule, garnitury, swetry, buty i dodatki są starannie zawieszone, ułożone i posortowane według kategorii lub kolorów.

Jeśli myślimy o garderobie, to przede wszystkim o jej największej zalecie jaką jest łatwość w utrzymaniu porządku. Podczas gdy w zwykłych szafkach tekstylia po prostu piętrzą się w stosach lub są upchane na wieszakach, indywidualnie zaprojektowana garderoba zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla każdego elementu. Zapobiega to również gnieceniu się ubrań, co przyczynia się do tego, że pozostają w idealnej formie przez wiele lat.

Jeśli chcemy skonfigurować własną garderobę, warto najpierw przyjrzeć się swoim przyzwyczajeniom jak i elementom odzieży oraz dodatków. Idealnie w takiej sytuacji sprawdzi się garderoba modułowa. Ma ona indywidualny system organizacji ubrań i akcesoriów, który opiera się na wykorzystaniu różnych modułów, czyli oddzielnych elementów, które można łączyć i dostosowywać według własnych potrzeb i preferencji. Takie rozwiązanie umożliwia elastyczne zarządzanie przestrzenią w szafie lub pokoju, co jest szczególnie praktyczne w przypadku ograniczonej przestrzeni lub zmieniających się potrzeb.

Zestaw modułowy garderoby Verona to klasyczna garderoba, którą możemy dopasować do swojej przestrzeni. Moduły mogą być przesuwane, wymieniane lub konfigurowane w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Dzięki temu można dostosować przestrzeń do różnych rodzajów ubrań, akcesoriów czy nawet zmieniających się sezonów.

Garderoba Verona oferuje różne rodzaje półek, wieszaków, szuflad czy koszy, umożliwiających przechowywanie różnorodnych przedmiotów, takich jak buty, bielizna, biżuteria czy nawet sprzęty domowe. Dodatkowo, aby podkreślić klasyczny design w ofercie odnajdziemy frezowane kolumny, cokoły oraz korony. Nie są to tylko elementy ozdobne, ale dzięki nim tworzymy spójną bryłę.

Dzięki szybkiemu montażowi możemy poszczególne elementy z łatwością złożyć samemu. Jeśli potrzebujemy pomocy, firma RAD-POL posiada w swojej ofercie również usługę odpłatnego montażu wszystkich zakupionych u nas mebli oraz oświetlenia.

wybarwienie_front_bialy_farba_verona
wybarwienie_front_braz_verona
wybarwienie_front_krem_farba_verona

Fronty w kolekcji Verona wykonane są z drewna litego oraz naturalnej okleiny, dostępne są w trzech odcieniach : brąz, krem patyna oraz biały patyna. Klasyczne zdobienia wyróżniają tę kolekcję spośród innych dostępnych na rynku. Korpus mebli to z kolei połączenie naturalnej okleiny z laminatem, co gwarantuje trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Kolekcja mebli do garderoby Verona to idealne rozwiązanie dla osób ceniących klasyczny design. Różnego rodzaju rozwiązania półek, szuflad oraz dodatkowych elementów sprawiają, że wyeksponujemy nasze ubrania niczym w najlepszym butiku. Dodatkowo możemy dopełnić aranżację odpowiednim oświetleniem, lustrem w ozdobnej ramie oraz siedziskiem jak puf, ławeczka lub niewielki fotel czy sofka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner