Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogJadalnia w stylu barokowym

Jadalnia w stylu barokowym

Bogate i szlachetne detale podkreślającą luksusowe cechy naszych kolekcji mebli do jadalni i salonu. Są to wyjątkowe meble, które przyciągają wzrok. Każdy z nich jest pełen uroku i majestatu. Przy takich wnętrzach ciężko przejść obojętnie. Możemy wybrać spośród różnorodnych i wyjątkowych kolekcji. Każda z nich ma swój unikatowy charakter oraz możliwość dowolnego wyboru odpowiednich elementów, tak aby nasza przestrzeń była w pełni wykorzystana.

Kolekcja AIDA

Jest to nasza najpopularniejsza kolekcja mebli do jadalni oraz salonu. Cechuje się ciepłym odcieniem beżu połączonego z jasnym złotem. Najbardziej charakterystyczny w tym zestawie jest wzór greckiego meandru. Możemy go odnaleźć zarówno na frontach w witrynach oraz komodach, jak również na blacie stołu i jego nodze. Korpusy i fronty pokryte są okleiną imitująca korzeń wiązu w kolorze beżowym z delikatnymi brązowymi żyłkami. Wszystkie elementy są pokryte czterokrotną warstwą lakieru poliestrowego. Dzięki temu mamy bardzo głęboki lustrzany błysk, który nie matowieje przez wiele lat. Warto zwrócić uwagę na delikatne detale podkreślające urodę całej kolekcji. Są to np. frezowania na lustrach, tych zarówno wiszących na ścianie jak i wewnątrz witryny. Dodatkowo jest on ozdobiony złotym brokatem. W kolekcji znajdziemy: witrynę 4 drzwiową, 3 drzwiową, 1 drzwiową, stół owalny rozkładany, stół okrągły rozkładany, bufet mały i duży, lustra, komodę RTV oraz stoliki kawowe lub pod lampę.

Kolekcja LEONARDO

Cudowna, bogata kolekcja mebli do jadalni i salonu. Oko przyciągają rzeźbione fronty, których detale podkreślone zostały złotym kolorem wpadającym w delikatny mosiądz. Korpusy oraz fronty pokryte są imitującą korzeń wiązu okleiną w jasno-beżowym kolorze, całość pokryta głębokim połyskiem, który otrzymany został poprzez nałożenie kilku warstw lakieru poliestrowego. W witrynach zauważamy przepiękne frezy, które są również na giętym szkle. Ręcznie wykonane, złote, owalne dekory zdobią koronę każdej witryny. W witrynach znajduje się także wbudowane oświetlenie. W kolekcji zajdziemy: witrynę 4 drzwiową, 3 drzwiową, 1 drzwiową, stół owalny rozkładany, stół okrągły rozkładany, bufet mały i duży, lustra, komodę RTV oraz stoliki kawowe lub pod lampę.

Kolekcja ELIZABETH

Jasna, delikatna kolekcja mebli do jadalni oraz salonu. Jasny beż podkreślony delikatnym żyłkowaniem oraz złotymi wzorami harmonijnie współgra z subtelnymi rzeźbieniami. Szkło w lustrach oraz witrynach posiada oryginalne frezowanie dodające elegancji. Szczególną uwagę warto zwrócić na gięte fronty w bufecie, które przypominają trzon kolumny. Krzesła wykonane są z litego rzeźbionego drewna, możemy wybrać spośród dwóch modeli dedykowanych do tej kolekcji. Jako jedna z nielicznych kolekcja Elizabetch występuje w wybarwieniu beżowo – złotym lub w ciepłym odcieniu orzecha. W skład serii wchodzą : stół owalny rozkładany, stół okrągły rozkładany, witryna 1 drzwiowa, witryna 2 drzwiowa, bufet, szafka RTV, lustro oraz krzesła i foteliki.

Wybierając nasze kolekcje wybieracie produkty najwyższej jakości wyprodukowane we Włoszech z największą starannością oraz dopracowaniem nawet najmniejszego detalu, będą cieszyć nas przez wiele lat. Dodatkowo w naszych salonach możecie dobrać do mebli również odpowiednie oświetlenie, a także tkaniny na firany i zasłony. Wraz z nami urządzisz kompleksowo całe wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner