Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogKlasyczna szafka na buty

Klasyczna szafka na buty

Klasyczna szafka na buty

Aranżacja przedpokoju wiąże się z wieloma problemami. Może być on zbyt wąski lub za szeroki, za długi lub za krótki, może mieć zakamarki bądź nieoczywisty kształt. W każdym z nich jednak warto utrzymywać porządek. Jednym z najważniejszych mebli, które pomogą nam uporządkować przestrzeń przedpokoju są właśnie szafki na buty. Możemy wybrać spośród wielu różnych wielkości oraz sposobów przechowywania obuwia. Włoska jakość wykonania łączy się z bardzo praktycznym podejściem, ten mebel ma być przede wszystkim funkcjonalny w każdym wymiarze.

Klasyczna szafka z uchylnymi frontami

Jeśli mamy dość wąski korytarz warto wybrać właśnie klasyczną szafkę z uchylnym frontem. Zajmuje ona naprawdę niewielką przestrzeń, jej głębokość to około 20 cm. Przy dużej rodzinie sprawdzą się się szafki z czterema lub pięcioma uchylnymi frontami. W niektórych modelach mamy również niewielkie szuflady pod blatem, idealne na przechowywanie np. pasty i szczotek do butów. Nasz model 224/02/MM jest wyjątkowy pod tym względem, że ma dwa rzędy szafek oraz dwie szufladki. Jest on dość niski, zaledwie 91 cm więc można śmiało zawiesić nad nim lustro lub obraz. Model Le M2123 to ręcznie malowana szafka w stylu prowansalskim. Oczywiście można ją zamówić również w klasycznych brązach lub bieli/kremie. Będzie ona prawdziwą ozdobą każdego przedpokoju.

Klasyczna szafka z półkami

Kiedy w naszej garderobie dominują buty z wysoką cholewką lub bardzo wysokie szpilki, wybierzmy szafkę z klasycznymi półkami. Zmieścimy w niej więcej par niż w szafce z uchylnymi frontami. Tutaj także odnajdziemy różne wysokości mebli. Możemy wybrać niższe lub wyższe, z dodatkową szufladką lub bez. Oczywiście najważniejsze, że mamy możliwość wyboru wybarwienia lub lakierowania drewna. Białe szafki ustawione przy białych lub pastelowych ścianach staną się mało widoczne i nieprzytłaczające. Klasyczne odcienie drewna lub ciemne lakierowanie sprawdzi się w większych przedpokojach, gdzie zyskają odrobinę”oddechu” stając się centralnym punktem korytarza. W stylowym wnętrzu fantastycznie będzie prezentować się szafka 877/MM, która ma przepiękne ramiakowe fronty. Jest klasyczna, elegancka i ponadczasowa.J

Klasyczna skrzynia na przedpokój

Jeśli nie potrzebujemy pojemnej szafki na obuwie, możemy wybrać drewnianą skrzynię. Schowamy w niej kilka par (w tych większych nawet kilkanaście), a dodatkowo będzie to idealne miejsce żeby przysiąść i ubrać buty. Mamy do wyboru skrzynie z otwieraną klapą od góry, jak i takie, które mają klapę otwieraną od frontu. Są też modele z przesuwnymi frontami. Jeśli nie chcemy siadać na drewnie i wolimy miękką poduszkę to w naszej firmie, można taką zamówić i wykonamy ją na specjalne zamówienie. Możemy wybrać wielkość, kształt, tkaninę obiciową oraz czy ma być prosta/gładka czy też pikowana.

Wybierając odpowiedni model mebla na przedpokój zastanówmy się ile par butów chcemy w nim zmieścić, co to są za buty? W naszym asortymencie znajdziemy różne wielkości w wielu stylach i do każdego przedpokoju. Dzięki możliwości personalizacji, wybierzemy również najbardziej pasujący odcień wybarwienia drewna. Jeśli nie odnajdziemy odpowiedniego mebla we włoskich kolekcjach nasza firma jest w stanie zaprojektować i wykonać taką szafkę na specjalne zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner