Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogWłoskie sofy – najnowsze kolekcje

Włoskie sofy – najnowsze kolekcje

Sofa Diamond

Sofa oraz fotele z kolekcji Diamond zostały zaprojektowane z najwyższą precyzja jeśli chodzi o detal, ale również pamiętano o komforcie wypoczynku. Ich cudowny charakter będzie pasował do wnętrza nowoczesnego jak i klasycznego, prostego. Największą ich zaletą jest komfort, który zapewniony jest dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałom, tkaninom oraz kunsztowi wykonania. To najwyższa jakość, która definiuje pojęcie włoskiego designu.

Wyszukane materiały oraz wykończenie każdego elementu połyskliwym detalem to kwintesencja kolekcji Diamond. Delikatne linie sofy i foteli współgrają z najwyższej jakości welurem o bardzo wysokim stopniu ścieralności i odporności na światło. To wszystko tworzy naprawdę luksusowy mebel. Sofa Diamond dostępna jest w wersji dwuosobowej, trzyosobowej, dodatkowo mamy fotel, a także kolekcję możemy uzupełnić stolikami bocznymi lub kawowym. Oko przyciąga złot suwak, który rozchodzi się od podłokietników i zamyka na plecach sofy. To właśnie tak proste detale sprawiają, że ta kolekcja jest wyjątkowa.

Sofa Incanto

Elegancja połączona z nowoczesnością. Ta sofa będzie luksusowym dodatkiem do twojego salonu. Jej kształt zrodził się z poszukiwania odpowiednich linii, przeplatających się z fascynującymi detalami. Całość stworzyła mebel najwyższej jakości. Dostępna jest w wersji dwuosobowej, trzyosobowej lub modułowej. Sofa z serii Incanto tapicerowana jest w zmysłowym aksamicie oraz tkaninie strukturalnej.W podłokietnikach oraz podstawie znajdziemy umieszczoną szklaną płytę z efektem marmuru. Solidna bryła wsparta jest na metalowych nóżkach w kolorze mosiądzu. Stelaż wykonany jest ze sklejki, a pokrowce ze wszystkich poduszek są zdejmowane. Wewnątrz znajdziemy gąbki najwyższej jakości, które zapewniają komfort odpoczynku. Dodatkowo możemy wybrać poduszki obite wybraną przez nas tkaniną. W kolekcji Incanto znajdziemy również stoliki kawowe i boczne pod lampę.

Dbałość i jakość materiałów tworzą unikatowe meble, nie tylko pod względem wyglądu, ale przede wszystkim komfortu użytkowania. Możliwość wyboru tkaniny oraz dodatków sprawia, że wspólnie możemy zaprojektować unikatowy mebel. Wysoka klasa mebli sprawia, że są to produkty bardzo luksusowe i nie spotkamy ich w każdym domu. Kolekcję Diamond i Incanto dodatkowo można zestawić z meblami z tej samej serii jak witryny, bufety, szafki RTV oraz meblami jadalnianymi stołem i krzesłami. Krzesła także mogą być tapicerowane identyczną tkaniną jak sofa, dzięki czemu uzyskami jednolite wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner