Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogKlasyczne barokowe łóżko

Klasyczne barokowe łóżko

Pragniesz, aby twoja sypialnia miała unikatowy charakter? Styl barokowy sprawi, że odpoczynek w takiej sypialni będzie iście królewski.

Styl barokowy kojarzy się z ogromnym przepychem i mnóstwem złoceń. Tak jest w rzeczywistości, aczkolwiek można odnaleźć również łagodniejsze odmiany tej formy.

Obecnie wprowadzanie bogato rzeźbionych elementów do prostego, nowoczesnego wnętrza jest co raz bardziej popularne. Taka sypialnia staje się ekstrawagancka, luksusowa i unikatowa, a na tym zależy wielu osobom. Nie chcemy powielać identycznych schematów białych kwadratowych pudełek. Warto wyrazić siebie nieco odważnej, a gdzie lepiej możemy tego dokonać jak nie w sypialni?

Pomieszczenie powinno być przede wszystkim dużych rozmiarów. Nie tylko ważna jest szerokość, ale również wysokość. Barokowe łoża potrzebują przestrzeni, aby zaprezentować się w pełnej krasie.

Dobrze wyeksponowany mebel zachwyci każdego. Możemy tego dokonać poprzez kontrastowe użycie koloru ściany i dobranie delikatnych dodatków. Prostszych szafek nocnych, delikatnych i zwiewnych firan i zasłon.

Jeśli obawiamy się mieszania styli ze sobą wybierzmy szafki nocne, komodę lub szafę z tej samej kolekcji.

Aby nasze wnętrze nabrało przytulności dobierzmy delikatne i miękkie oświetlenie. Idealnie podkreśli złocenia i tkaninę na zagłówku. Dodatkowo warto wybrać delikatne i miękki materiał na narzutę. Idealnym dopełnieniem może być także puszysty dywan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner