Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogKlasyczne meble gabinetowe

Klasyczne meble gabinetowe

Klasyczne meble gabinetowe

Gabinet jest naszą wizytówką i powinien reprezentować sobą najwyższy poziom. Wchodząc do takiego pomieszczenia ważne jest pierwsze wrażenie. Podkreślenie wnętrza ekskluzywnymi meblami oraz dodatkami podniesie rangę naszej firmy. Włoskie klasyczne kolekcje mebli gabinetowych to szeroki wybór biurek, regałów, paneli ściennych oraz foteli. Warto wybrać jednego producenta i stworzyć spójną aranżację. Dobór odpowiedniego oświetlenia, zasłon lub akcesoriów biurowych dopełni cały projekt. Warto zainwestować w wysokiej jakości meble, które posłużą nam przez wiele lat. Najlepsze materiały połączone ze sztuką rzemieślniczą włoskich stolarzy dają najlepszy i niepowtarzalny efekt.

Zabudowa ścian

Projektując wnętrze gabinetu warto zacząć od rozplanowania powierzchni ścian. Gabinet powinien w miarę możliwości być symetryczny. Jest to niezmiernie ważne w momencie, kiedy drzwi są umieszczone centralnie. Regały mogą mieć nie tylko różne wymiary, ale także różne przeznaczenie. W całości mogą być otwarte lub tylko w części, pozostawiając dół z szufladami lub drzwiczkami. Bardzo często wybierane są regały w formie witryny. Szklane fronty zabezpieczają wnętrze, ozdoby, książki lub dokumenty przed zakurzeniem. Dodatkowym elementem mogą być panele ścienne, które zabudują całe wnętrze. Dzięki takiemu zabiegowi, gabinet wyda się bardzo elegancki i niezwykle luksusowy. Panele dodatkowo zabezpieczą ścianę przed uszkodzeniem.

klasyczny gabinet

Klasyczne biurko gabinetowe

Najważniejszym elementem każdego gabinetu jest duże, ekskluzywne biurko. Musi być reprezentatywne i zapewnić komfort pracy. Duży blat, szuflady i schowki są bardzo przydatne. W niektórych modelach biurek mamy specjalnie zorganizowaną przestrzeń np. na chowaną klawiaturę, komputer stacjonarny, drukarkę lub akta. Dodatkowe elementy dobierzmy pod konkretny rodzaj pracy, jaki będziemy wykonywać w gabinecie. Dla osób, które często piszą ręcznie polecamy wbudowaną wkładkę z eko-skóry, która zapewnia większy komfort pisania. Do biurek z drewnianym blatem, można w salonach Rad-Pol dokupić nakładki, do położenia na dowolnym biurku. Do wyboru są różne rozmiary i kolory. Niekiedy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni do pracy dla naszych kontrahentów, w takim wypadku warto dodać specjalną dostawkę. Dzięki niej więcej osób może pracować razem przy jednym meblu.

klasyczne biurko

Klasyczny fotel obrotowy

Fotel, na którym spędzamy dużo czasu pracując, musi być przede wszystkim wygodny i ergonomiczny. Dobierzmy wielkość siedziska, oparcie oraz kształt podłokietników pod naszą sylwetkę i wzrost. Tkanina obiciowa lub skóra naturalna są drugorzędnym elementem, ale także bardzo istotnym. Ponieważ to one nadają charakter całemu meblowi i muszą być odpowiednio skomponowane i dobrane do biurka. Modele z wysokim oparciem, z pikowaniem i masywnymi podłokietnikami są idealne do dużych gabinetów. Ich klasa i charakter są ponadczasowe.

Klasyczny fotel obrotowy

Gabinet to nie tylko praca, czasem jest to także domowa biblioteka, czytelnia lub pokój do odrabiania lekcji przez dzieci. Warto dobrać odpowiednie zestawy mebli, które spełnią oczekiwania. Wysoka jakość włoskich mebli jest wynikiem zarówno ręcznej pracy najlepszych rzemieślników jak i najwyższej jakości użytych materiałów. Możliwość personalizacji zamówienia poprzez wybór wybarwienia drewna oraz tkaniny obiciowej ma meblach tapicerowanych sprawia, że otrzymamy wnętrze dopasowane do nas i naszej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner