Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogLuksusowa sypialnia

Luksusowa sypialnia

Luksusowe meble wyprodukowane we Włoszech są wyjątkowe i niepowtarzalne. Słyną ze swej jakości i cudownego designu na całym świecie. Te meble z duszą odnajdziemy w najbardziej ekskluzywnych willach, apartamentach i hotelach. Na ich niepowtarzalność składa się wiele czynników jak : historia, doświadczenie, tradycja, wysoka jakość materiałów oraz smak pielęgnowany od pokoleń. Za procesem produkcji, który tylko na pozór wydaje się prosty, stoją najwyższej klasy rzemieślnicy, którzy tak naprawdę są artystami meblarstwa.

Sypialnia Liberty

Kolekcja Liberty została zaprojektowana zgodnie z kryteriami stylu klasycznego. Mamy tu wyrafinowaną linię mebli stworzoną do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Jest ona jedną z najbardziej okazałych i eleganckich kolekcji w czystym neoklasycznym stylu. Bogate dekoracje łączą się z prostymi liniami mebli. Złoto-srebrne zdobienia rzeźbione pionowo po bokach wezgłowia i zapiętka ( a także na pozostałych meblach z kolekcji) przypominają korynckie kolumny z najwspanialszych greckich świątyń. Kremowy kolor mebli podkreśla złocenia i sprawia, że te bardzo duże meble nie wydają się ciężkie i przytłaczające.

Sypialnia Madame Royal

Kolekcja Madame Royal to przepych, harmonia i szlachetne dekoracje przywodzące na myśl iście królewskie komnaty. Dedykowane są tym, którzy lubują się w meblach klasycznych pełnych bogactwa i wyrafinowania. Ponadczasowa linia form oraz ręcznie wykonane rzeźbienia przyciągają oko. Uwagę zwracają również dekoracyjne ornamenty na frontach szafek oraz drzwi garderoby. Każdy najmniejszy detal został starannie zaprojektowany. Wysoką jakość tych mebli widać i czuć w momencie ich codziennego użytkowania.

Sypialnia Aida

Kolekcja Aida to delikatność w połączeniu z wysoką jakością. Złote dekoracje idealnie współgrają z bogactwem orzecha włoskiego. Każdy nawet najmniejszy detal, jest dopracowany do perfekcji tworząc wyrafinowany zestaw mebli do sypialni. Złote dekory, rzeźbione lustra oraz kryształowe uchwyty wyróżniają tę kolekcję spośród innych. Szlachetności nadaje jej wykonanie z drewna orzecha włoskiego. Jego głęboki, brązowy odcień nadaje bardzo ciepły i przytulny charakter nawet w dużej sypialni. Uwagę zwracają również tkaniny użyte do tapicerowania krzeseł, puf i ławeczek. Delikatne w dotyku atłasy z haftowanymi kwiatami będą cudowną ozdobą pokoju.

Sypialnia Aida
Luksusowe sypialnie są tworzone z pasją i rzetelnością. Od samego pomysłu, poprzez projekt, który jest następnie realizowany przez stolarzy, tapicerów oraz złotników. Dzięki doskonałej współpracy tak wielu rzemieślników powstają wyjątkowe meble. Czy jest lepszy sposób na umeblowanie głównej sypialni niż wykorzystanie luksusowych włoskich mebli? Uzupełnijmy kolekcję w odpowiednie dodatki jak bogate tkaniny na zasłonach, kryształowe żyrandole i kinkiety oraz ozdobne tapety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner