Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogNowoczesny i wygodny fotel do salonu

Nowoczesny i wygodny fotel do salonu

Odpoczynek w wygodnym fotelu jest jedną z najczęstszych form relaksu. Ważne jest, żeby mebel, na którym odpoczywamy był odpowiednio zaprojektowany i wykonany. Sam wygląd również odgrywa tu ważną rolę, gdyż jest to jeden z większych mebli, jakie znajdują się w salonie i warto, żeby był elegancki. Włoskie fotele są wykonane przez najlepszych rzemieślników. Poczynając od konstrukcji, poprzez kilka rodzai gąbek wysoko-elastycznych, kończąc na tkaninach o wysokim stopniu odporności na ścieranie i łatwo-czyszczących. Te wszystkie elementy tworzą fotel idealny. Idealny do odpoczynku po ciężkim dniu lub do przyjmowania gości. W ofercie naszej firmy oprócz mebli klasycznych znajdziemy cudowne meble nowoczesne. Są one wyselekcjonowane tak, żeby nasi klienci dostali to co najlepsze.

Fotele, które nas otulą

Nawet najbardziej proste wnętrze może wywrzeć ogromne wrażenie, jeśli dobierzemy pojedyncze mocne akcenty. Takim wyborem może być np. duży i wygodny fotel, z wysokimi podłokietnikami, które nas po prostu otulają z każdej strony. Model ALURE lub ADORA to nowoczesny design z nutką retro. Łączą w sobie czystą linię, wysokie podłokietniki, średniej wysokości oparcie i duże komfortowe siedzisko. Tapicerowane w najlepszych włoskich welurach nadają się do każdego wnętrza, któremu dodadzą przytulności i uczucia ciepła. Są doskonałym wyborem jeśli zależy nam na wyodrębnieniu przestrzeni tylko dla siebie.

Nieduże nowoczesne fotele

Mała przestrzeń w salonie nie jest żadnym ograniczeniem przed wybraniem luksusowego włoskiego fotela. Modele takie jak MOOD oraz PULSAR są niewielkimi, a bardzo wygodnymi fotelami. Wysokie nóżki dodają wrażenia lekkości. Pozbawione są masywnych metalowych i drewnianych dekoracji. Tutaj postawiono na proste linie. Przeszycia w tkaninie są jedynymi ozdobami. Jeśli jednak chcemy wersję jeszcze prostszą, możemy zamówić fotel w całości w gładkim wykończeniu. W modelu MOOD dodatkowo otrzymujemy opcję wyboru nóżek spośród trzech wersji. Te fotele zostały zaprojektowane po wnikliwej analizie, tak aby idealnie połączyć wysoki komfort z niewielkimi gabarytami.

Fotele z funkcją relaksu

Fotele rozkładane z funkcją relaksu sprawdzą się idealnie dla osób, które po ciężkim dniu chcą dać odpocząć nie tylko swoim nogom, ale także kręgosłupowi. Dzięki regulacji kąta nachylenia oparcia oraz możliwości wysunięcia podnóżka dopasują się do naszego ciała. To od nas zależy czy w danym momencie chcemy usiąść wygodnie i poczytać książkę, oglądnąć film lub po prostu uciąć sobie drzemkę. One zostały stworzone właśnie do odpoczynku. Warto dobrać rozmiar fotela do swoich gabarytów. Wśród naszej oferty znajduje się kilka wielkości, nie tylko samego siedziska, ale również oparcia. Tego tylu fotele potrzebują troszeczkę więcej miejsca by móc je swobodnie regulować. Warto zwrócić uwagę na modele NIKITA oraz TWEED ze stabilną konstrukcją. Istnieje możliwość zamówienia ich w skórze naturalnej lub tkaninie.

Wiele mebli zaprojektowanych i wyprodukowanych we Włoszech jest cenionych zarówno za niepowtarzalne wzornictwo jak i najwyższą jakość wykonania. Są one ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Kupując włoskie fotele to inwestycja na lata. A najważniejszą ich zaletą jest komfort odpoczynku, jaki nam zapewniają. Zależnie od aranżacji naszego wnętrza możemy wybrać modele większe, mniejsze lub z dodatkowymi funkcjami. Minimalistyczne, proste linie i detale, które wyróżniają te produkty spośród innych dostępnych na rynku światowym to jest to co definiuje włoski design i nasze meble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner