Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogOświetlenie w kuchni klasycznej

Oświetlenie w kuchni klasycznej

Oświetlenie w kuchni klasycznej

Wybraliśmy stylowe meble kuchenne oraz pasującą do nich podłogę.  Mamy położone kafle na ścianie. Nawet wymarzony robot kuchenny już jest. Więc przyszedł czas na dobranie oświetlenia skierowanego na wyspę lub stół kuchenny. Zdecydowaliśmy się na klasyczną kuchnię, lakierowaną lub w naturalnym drewnie, zastanawiamy się jakie oświetlenie powinniśmy wybrać.

Drewniane fronty w ciepłym odcieniu orzecha oraz kamienne blaty. Tutaj sprawdzi się industrialne wykończenie. Wyspa połączona z blatem kuchennym musi być dobrze doświetlona. Możemy zastosować kilka osobnych lamp o mniejszych kloszach, lub jedną z kilkoma źródłami światła. Stworzy to także granicę przy otwartej kuchni z salonem. Duża ilość naturalnego drewna bardzo ociepla przestrzeń. Doskonałym rozwiązaniem podkreślającym strukturę drewna jest wybranie lampy od środka wykończonej w kolorze złota. Światło będzie dzięki temu bardziej nasycone i ciepłe.

Jeśli wolimy srebrne wykończenie i zależy nam na efekcie glamour, możemy wybrać kryształowy żyrandol. Wersja bardziej nowoczesna jak i tradycyjne będą dobrze komponować się z drewnianą klasyczną kuchnią. Żyrandol, który ma wisieć nad wyspą lub stołem, może odstawać stylem od całej reszty. W tej kwestii możemy puścić wodze fantazji i wybrać naprawdę unikatowe dzieło sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner