Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogPalazzo Ducale – nowa kolekcja

Palazzo Ducale – nowa kolekcja

Poszukiwania nowych kolekcji na włoskim rynku nie są łatwe. Dla nas przede wszystkim liczy się najwyższa jakość wykonanych mebli. Ich niepowtarzalny design pasujący do klasycznych wnętrz jest również bardzo ważny. Po za tym stawiamy ogromną wagę na ręczne wykonanie i powtarzalność mebli, co oznacza, że kupując dziś np. witrynę za jakiś czas dobierając do niej bufet, wszystko będzie do siebie idealnie pasować.
W naszych salonach i e-sklepie możemy odnaleźć nową kolekcję mebli do jadalni, salonu, przedpokoju oraz gabinetu o nazwie Palazzo Ducale. Jej charakterystyczną cechą są proste, zrównoważone linie oraz ozdobny element w kształcie koniczyny. Kolekcja dostępna jest w dwóch kolorach : czereśni oraz złamanej bieli..

Jadalnia Palazzo Ducale

W naszych salonach i e-sklepie możemy odnaleźć nową kolekcję mebli do jadalni, salonu, przedpokoju oraz gabinetu o nazwie Palazzo Ducale. Jej charakterystyczną cechą są proste, zrównoważone linie oraz ozdobny element w kształcie koniczyny. Kolekcja dostępna jest w dwóch kolorach : czereśni oraz złamanej bieli.

Salon Palazzo Ducale

Kolekcja mebli do salonu jest dalszą serią mebli. Dzięki temu mając jedno duże pomieszczenie, łączące ze sobą kilka funkcji, możemy stworzyć spójne wnętrze. W składzie kolekcji do salonu znajdziemy: szafki RTV, które można połączyć z wąskimi witrynami, półki, stoliki kawowe i pod lampę. Aranżując mały kącik kawowy warto zwrócić uwagę na komplet sofki dwu-osobowej oraz fotelika. Taki zestaw w połączaniu z małym stolikiem sprawdzi się także w sypialni. Meble są na tyle neutralne, że możemy do nich ustawić dowolną sofę.

Sypialnia Palazzo Ducale

Sypialnia jest czystą elegancją sama w sobie. Od razu rzuca nam się w oczu motyw koniczyny na zagłówku łóżka. To właśnie taki detal nadaje charakteru całemu wnętrzu. Jeśli jest on dla nas zbyt wymagający możemy wybrać wezgłowie z kutymi ręcznie elementami osadzonymi w drewnianej ramie lub tapicerowane. Do łózka warto dostawić szafkę nocną, mamy tutaj wersję z dwiema szufladami lub z jedną na wysokich nóżkach. W skład kolekcji wchodzi także niska komoda, wysoka komoda, szafa, toaletka i biureczko. Dzięki takim elementom możemy zaaranżować główną sypialnię, sypialnię dla gości lub pokój dziecka.

Sypialnia Palazzo Ducale

Gabinet Palazzo Ducale

Włoskie gabinety są najbardziej ekskluzywną wizytówką. I ten nie odbiega od tego poglądu. Masywne biurko, do tego fotel obrotowy i regały otwarte lub zamknięte. Projektując przestrzeń gabinetu musimy ograniczyć ilość elementów, aby nie zabudować całego pomieszczenia. Gabinet powinien być strefą z dużą ilością światła i powietrza, co sprzyja kreatywnej pracy.

Przedpokój Palazzo Ducale

Panele przedpokojowe to świetne rozwiązanie do każdego wnętrza, tego mniejszego jak i większego. Możemy wybrać poszczególne elementy i stworzyć swoją własną kompozycję. Do paneli warto dostawić szafkę na buty, konsolkę lub otwieraną skrzynię. Ciekawym elementem jest zawieszany na panelu parasolnik wykonany z metalu. W tym zestawie znajdziemy także płytką szafę ubraniową, ma ona zaledwie 42 cm głębokości.

Kolekcja Palazzo Ducale wykonana jest w całości we Włoszech. Meble wykonane są zarówno z litego drewna buku oraz lipy jak i płyty fornirowanej szlachetnymi gatunkami drzew jak czereśnia, jesion czy wiśnia. Gatunki są dobrane tak, aby mebel był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim ma nam służyć w stanie idealnym przez wiele lat. Krzesła oraz fotele mogą być obite wybraną tkaniną spośród podanych przez producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner