Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Gabinet LE M1646
M1646

Gabinet LE M1646


Stylowy włoski Gabinet FR020 zachwyca niepowtarzalnym designem za sprawą opływowych kształtów, fantazyjnie wygiętych nóżek i delikatnych zdobień. Wszystkie idealnie pasujące do siebie meble: biurko, lampka, witryna/biblioteczka, kredensy oraz krzesło tworzą wyjątkowe wyposażenie gabinetu.

Nazwa Wymiary
Witryna/Biblioteczka 150x50x215h
Kredens większy 160x60x98h
Kredens mniejszy 135x60x98h
Biurko 160x80x80h

Poza tym są one bardzo funkcjonalne, ponieważ ułatwiają wykonywanie obowiązków i pozwalają na odpowiednie przyjmowanie gości. Wszystkie elementy kolekcji świetnie do siebie pasują, co wpływa na spójność aranżacji i jej niepowtarzalny urok. Jeśli szukasz wysokiej klasy mebli, które są stworzone do komfortowej pracy, to właśnie je odnalazłeś. W ich otoczeniu poczujesz się wyjątkowo, a Twój gabinet będzie wyglądał pięknie i stylowo. Każdy będzie zazdrościł Ci wyszukanych mebli do gabinetu FR020.
Zamów gabinet w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.
Szafa LE V1469/A
W przypadku pytań, służymy radą w salonach sprzedaży Rad-Pol na terenie całej Polski lub chętnie udzielamy odpowiedzi przez telefon lub e-mail. Meble włoskie to nasz specjalność, więc pomożemy wybrać ich idealny zestaw do każdego pomieszczenia.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner