Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 426/K

Krzesło 426/K

Wystawne krzesło 426/K bez podłokietników będzie doskonałym elementem wyposażenia stylizowanego salonu lub jadalni. Krzesło włoskiej produkcji swoją konstrukcją przypomina elegancki tron, w którym siedzenie będzie prawdziwą przyjemnością. Elegancki model 426/K wykonany jest w całości z litego drewna bukowego, którego kolorystykę można wybrać z dostępnych na stronie próbników wybarwień.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 52x48x112h 426/K

Istnieje również możliwość stworzenia krzesła w lakierze na wysoki połysk. Łączenie drewna z tkaniną może zostać wykończone taśmą gwoździkową lub torsatką. Przestronne siedzisko wraz z efektownie zdobionym oparciem jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się specjalne płótno, pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, jak również wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu nawet dłuższe siedzenie nie będzie związane z odczuciem dyskomfortu przez użytkownika. Największą zaletą bogato zdobionego krzesła jest jego estetyczny wygląd – nikt nie przejdzie obok włoskiej bryły obojętnie.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner